MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Zanima me za koga će Dramajohny glasati.

  2. mene trenutno više zanima za koga će glasati smorka, ako me razumeš :)

  3. Brus, ti nešto reče da ćeš da brišeš defke ako budu posle 24 u minusu. Mislim da ima jedna takva trenutno ili je bila danas. Ne znam dal se preokrenulo.

  4. i mene zanima... da vidimo hoće li koligijanost isplivati na videlo...

  5. Zanima me za koga li ću ja glasati.

  6. meni moraš da daš pa bar 6 pojena, nemo' da zbavaš...

  7. Ау, ал' сте почели да организујете такмичења... Штета немам више времена к'о некад, кад сте организовали једном у шест месеци, а тада нисам испуњавао услове за такмичење. :Ѕ Кад ће следеће да се пријавим?

  8. Ladno sam planirao i tebi gugi i tebi zero poene da dodelim. Još nisam odlučio koliko.

  9. Nemoj mi samo istoimene, ako me razumeš.

    Ma hu givz a fak. Meni je dobrodošla ova ideja, napisao sam još jednu pljuvačku, imam još tri-četiri ideje, par započetih i tako. Ima da se ispucam ljudski, pa prošao dalje, ne prošao. Biće hejterske šege, nema da fali.

  10. Ne znam Bolte, mora da sam je propustio, ako imaš link pošalji...

  11. I ja sam u fazonu da ako ne prođem opljujem van takmičenja, neke mi se ideje vrzmaju po glavi :)

  12. Jel završena prijava za ovaj kup? ;-) Vijekaboga sam Koštunica.

  13. Leleeeee, ovi mi ispleli već i sudbinu, ajte me obavestite kad se budem udavala bar... ceremonijalnu odoru, ako ništa drugo da odaberem. hahahahahaha

    Uh.... Izdvojila sam dvadeset najboljih u kompu pa ću sutra pokušati nekako da suzim izbor, sa tim što bi jedna možda ušla u najuži izbor ali mi nekako je bila više vukla na jadanje nego na hejt, ali, izreklamiraću, ako ništa drugo. Biće.... Teško.

  14. Poslao sam u pvt Brus. Imam ja još 2 ideje pa pišem ih i da prođem i da ne prođem.

  15. Luks gotove su prijave. Glasanje sutra oko 15:00 počinje.

  16. Брусе, 'оће ли бити оног такмичења што си рек'о за почетак септембра да ће бити или је то ово такмичење, само почело мало раније?

  17. Trebalo bi da je to ovo.

  18. Jebajga, nema veze, nešto sam zadnjih dana em mizantop em imam volje za pisanjem. Neka biće drugih prilika. ;-)

  19. To je ovo takmičenje Sreto, Lukse, ima još mesta ako si voljan i spreman da napišeš defku do sutra u 14.59 jer su bila neka odustajanja.

    Autoru Mareeeeee je obrisana defka obzirom da je bila u minusu posle 24 sata. Ukoliko napiše novu defku do sutra u 14.59 biće mu odobreno učešće, ali pod istim pravilima.

  20. Bruse, imam već nešto napisano. Gde da tu defku okačim, kome da pošaljem?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.