MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Je l' ovaj Ironicni Pazlov dupli ili je neko blizak njemu?

  2. nekolicina mi sumnjivi, ali dok SMarko ne dođe nemam dokaze :)

  3. odoh na kratko, žena hoće da igra igrice, vratiću se kasnije...

  4. Brate em sto je imao iste slike kao on, ima iste opise profila (dok nije promenio), mnogo mi to sumnjivo heheheh, al verujem da ,dok god pise nesto sa tog profila i koristi drugi mail, da ne moze biti sprecen da glasa za sebe :D

  5. Je l' ovaj Ironicni Pazlov dupli ili je neko blizak njemu?

    Ovo drugo.

  6. Cek da napravim dva duplaka da dam sebi po 10 bodica i prolazim dalje laganica :D

  7. Ovo drugo.

    samo pitam, no hard feelings :))

  8. Brate, ja sam prije 5 strana rekao da ću štelovati glasove. Ne radim to previše providno i štelujem prilično korektno obzirom da ovima koje potplatim ostavljam izbor da odluče kome će dati ostale bodove. Ne vidim tu ništa pretjerano loše.

  9. akl ima mesta ubacite me,ako nema,navijacu,opustenl

  10. Je l' ovaj Ironicni Pazlov dupli ili je neko blizak njemu?

    Ja sam lepo rekao da je Pazl moj brat od tetke.

  11. meni je pazl strina

  12. Gospodo, odlučio sam se za 5 sa najviše glasova. Preostala tri koja se jave dobijaju redom 3, 2 i 1 poen.

    EDIT: Ništa ustvari i njih sam odlučio.

  13. Smatram da sam glasao najpravednije na ovom takmičenju, jer ne poznajem nikoga od takmičara, niti gajim prijateljske-pvt odnose sa njima, a Vukajliju sam tek skoro implementirao u svakodnevni život.
    Zbog svega toga takođe smatram da me neće biti u sledećem kolu. Šteta, imao sam dobre ideje za nastavak takmičenja.

  14. Lol ladno od zyclon-a dobih desetku :)))

  15. Pazle, menjaj pre nego što Brus evidentira, inače ću doći dole da te obesim za jajašca!!!
    Vidiš da sam na granici, a ti tako! :P

  16. a ti si taj na granici? A ne mogu te ispod bohora nikako, ljutiće se. A nessa i Ironičnog da spuštim tek ne mogu. Aj' daću ti poslije onih 50 pluseva od prije neke strane da te ispoštujem lolololo

  17. Mojnete tako, glasajte pravedno.

  18. Dobro je barem mi smorka dala neku mrsavu dvojku heheheh, Bruse ako mi ti ne das desetku na kraju, propao sam kme kme kmeee

  19. Zatvaraj sad glasanje ili propado'!

    Bokte, kolike su ove poslednje defke za takmičenje, nije ni čudo što ste ih kuvali sedam dana.

  20. Još mi deset defki ostalo da pročitam, obnevideh.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.