PATIKA (samo originali, ne iz kineske radnje)

  1. Pa to, kontam, jedino bi i čovjek mogao nositi u šetnju i to je to :)
    Nego, koliko koštaju original?

  2. 15 + hiljada....
    al u inđiji u autletu bilo par dobrih modela za male pare, 7-8 000

  3. Ove moje su toliko retke nmg sliku da nadjem

  4. o ceni i da ne pricam

  5. Goodyear adidas driving shoes
    http://i90.photobucket.com/albums/k267/Si_Chick/adidas_tuscany_wbg.jpg
    Najjače patike na svijet volume 1. Kupio sam ih u polovnoj robi i nosao četiri godine. Farbao ih, krpio reanimiro dok na kraju nisu vrisnule. Ako neko zna gde u Bg može da se nadje da mi kaže cijenu, voleo bih da znam.

    Najbolje patike na svijet volume 2
    http://www.allstarshoesbuy.com/images/large/hoesb/Converse-Pro-Star-178lls380178_03_LRG.jpg
    Converse skate shoes valjda, jebem li ga nisu starke. Preudobne patike. Nakon njih kupovao sam slične patike ali drugih proizvodjača, ali ne mogu ni da prismrde njima. Čak su ih i nadživele. Imam ih 5 godina i još nisu pukle, iako ih uveliko koristim kad idem da šljakam nešto ili eventualno na basket. Samo su se vremenom pohabale, ali su i dalje udobnije nego neke kappa, sergio tarchini, champion i ostala govna koja sam u medjuvremenu kupio.. Definitivno neću više eksperimentisati sa drugim patikama i kupiću konversice i da me Bog vidi.

  6. а и генерално су патике за баскет много лепше од копачки и патика за фудбал

  7. probaj da izadjes u kopackama u grad.

  8. богами, ја виђам, све чешће и чешће...

  9. i meni kao kao osvedočenom fudbalerčiću su mnogo lepše basketanerske patike.
    kolko si platio ove najkare đenka? (ovim pitanjem inače filtriram prijatelje u ril lajfu)

  10. Ове хајперданк кацу изашле, ја сам узео за 9к, а биле су на снижењу исти модел, само светло зелена, типа те биле 7к, и ја узех ове, много лепше. А и удобне су баш.

  11. уффф, перверзија

  12. ja generalno ne podnosim špicaste patike...kad su onako uske napred nekako mi se ne sviđa to.

    Sad sam se predomislio, ne postavljajte bilo koje patike, sad jedno vreme stavljajte samo basketanerske patike!!! IMPERATIV!

    posle ću opet pustiti temu za sve patike

  13. Ја идем $утра да купујем нека гомна, отворила се Рајка... Надам се да ћу наћ' нешто, мада како је кренуло камено ће то ић', али ћу купит' неке вала...
    Ове најк зум су добре, обоје што су качене
    http://images.sneakernews.com/wp-content/uploads/2009/07/nike-zoom-aspiration-black-1.jpg
    ове су перфекција, само што су платнене, па ми и не одговарају толико, али бих их купио одма' да их нађем, па нека све иде у курац

  14. ја уопште не могу да турим ногу у такву патику, кои број носите ?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.