Prijava

Pozdrav
Da li ste nekad pomislili da se "povučete", dakle ubijete i da li bi pod nekim okolnostima to uradili i na koji način.

Mislio sam da li da stavim temu na humor ili ovde. Dakle, ne bih hteo da bude baš mračna tema kao na drugim forumima nego kroz zezanje (vidim da ste dobri u tome) ali donekle ozbiljna, kako hoćete...

http://vukajlija.com/nvo-srce/650139 Eo ti na, i to samo vješpanjem zato što se čoivjeku kurac digne i svrši kad se objesi

Pozdrav

nesto na kratko

jesam jednom kad mi se kenjalo,,,i onda u trku do wca sam vikno (secam se dobro): "e bogami ja cu se ubiti ako se ukenjam OPET (ko prosli put)!" eto...

Rokno se u venu iz nehata

Jesam jednom, kad sam se ozdro ko svinjce, na slavi. Teo sam sebi da prekratim muke.

ifff čuj dal sam ikad........jedno vrijeme sam smišljala milion načina kako izvršiti samoubojstvo....naravno...nisam stigla do broja milion...nisam ozbiljno prešla ni na dvoznamenkastu cifru...ali bilo je fora smišljati :)

К'о Брус Ли, попијем лекови и ставим се у струју

jesam jednom kad mi je neka tetka sto radi na kiosku stavila tucanu papriku mesto ljutenice u malu punjenu.....tad sam pomislio da se ubijem....i jednom kad je Luis Figo omasio GOL

vrati avatar rojkenu,bre
to je njegov ZASTITNI ZNAK
skidaj to sa avatara

Jesam, predoziranjem kokainom

Ako se budem nekad ubijao uzmem 2 bombe u ruke, izvučem osigurače i odem na sastanak najbližeg mesnog odbora eldepea ili Čankove stranke, raširim ruke i samo zapevam "GORI GORA GORI BOROVINAAAAA". Jebiga, treba u životu spajati lepo i korisno, rek'o Buda.

Кацам био шести разред, наставник физике ми је реко да се бацим под авион. Од тада ме опседа та идеја, а неће ме пусте на Константина.

Pa može, onako banalno. Upuc u glavu, oproštajna poruka, klasika. Oproštajna poruka bez upuca je patetika, upuc bez oproštajne poruke je mučna zagonetka. Zato se upucaj i ostavi oproštajnu poruku, kao i svaki normalan.

Jesam neko vreme, bilo mi smor.. Ustvari i nisam, nego mi je neki glas govorio.. Aj rokni se, aj skreni kad voziš i zapucaj se u kamion i tako te stvari.. Na kraju se i on smorio izgleda.

I sad se neko stvarno rokne, a posle članak u Blicu, Alo i Kuriru: "ROKNUO SE JER MU TAKO REK'O JEBAČ!"... preteraste ga...

oduvek sam hteo da stavim onu malu petardu u rupicu u glaviću i da ga raznesem. Sad ne znam dal bih od toga preminuo, al pokušaj