Prijava

Који смооооооор! Па јебем ти кад је узбудљивије гледати филмове о боксу него сам бокс. Овај Повјеткин је само један руски Чизора.

ОК, рећи ћу то. Пре бих гледао тенис него бокс.

Sranje, kao i svaki Kličkov meč do sada.

Nisam ništa drugo ni očekivao.

a meni ovaj kličko izgleda ko da ima grane, a ne ruke, nikakvu tehniku nema čovek jbt...ima dobru odbranu, al napada slabo, jednolično...ne kapiram kako se nije našao neki do sad koji bi ga razbucao

Nije to da je boks dosadan, Zapata. Nego da su ukrajinski smaraci unistili boks.

Која смарачина јеботе, овај спорт би требао да се забрани докле год борбе не почну да личе на крљачину из Рокија 1, евентуално Рокија 2.

Nikad ovog Vladimira nisam nešto posebno gotivio, Vitali je bio mnogo bolji bokser.
Mada razumem ja ovog što bi se on upuštao u borbu realno njega boli kurac za dokazivanjem njemu treba pobeda i tako se i ponaša a ovaj kao vo navro a ne može.

kapiram da bi ih tajson oboicu odjednom u ringu poslagao

Замисли ове људе који су дали 6665 евра за мјесто крај ринга. Па ја бих себи муда појео да сам на њиховом мјесту.

Каже коментатор ''меч деценије''. Ја мислим да је епизода где Аранђела удара струја била већи трил од овог меча.

Мени је вала узбудљивији догађај био кад је Брандо одбранио 20 пенала у купу и дао гол за титулу.

al će Isimbajeva da dobije kurac večeras

Курац, ипак Кличко и даље класа.

Ajde bre makar nokaut. KOja ste govna.

11. runda i tek prva serija udaraca da liči na nešto...

Koji pederi jebalo ih 12 rundi u dupe da i hjebalo. Makar nokaut da vidimo neki da znam što sam izgubio pola sata života uz kurac.

Гледао бих пре карлинг него ово.

Сад је велико питање да ли је Кличко невероватни мајстор па остали, који су такође добри, не могу ништа против њега, или је Кличко само најбољи у данашњем времену када је бокс опао по квалитету? На пример Тајсон вс Кличко када су обоје на врхунцу?