Prijava

Sve o seriji TWD kojoj 13. oktobra izlazi nova četvrta sezona. Vaši omiljeni likovi u seriji, kao i oni koje ne podnosite. Pišite rasprave o epizodama, kritike i sve što vam padne na pamet. Bez prepiranja i vrijeđanja.
SPOILER ALERT

videh dve sekunde reklame, čim opadne gužva na poslu skidam sve tri sezone i počinjem drogiranje :)

Počeo sam pomalo da gledam, nije loša čini mi se. Ima l' ko da je gledao odpočetka da mi prenese utiske?

Jedna od boljih serija, mada ima nekoliko epizoda gde su skroz usrali stvar.

Bruce, cim uhvatis vremena pocni :-)
Pristevac gledao sam ja. Super je serija. Samo gledaj i uzivaj. Napisi nam svoje utiske.

Počeo sam da gledam o one epizode kad su ostali zaglavljeni na nekom autoputu, to je čini mi se druga sezona. Mala mi je zamerka što mi se čini da se radnja nekako sporo odvija... Nekako me po tom pitanju potseća na LOST. Inače sviđa mi se.

aukurac, ovo je ono sa zombijima? haha svidela mi se reklama i kao ajd da gledam prvi put u životu neku seriju i pomešam je sa brejking bed. nikako nisam mogao da skontam kako će da se pojave zombiji haha

Ovo je najgora serija koju gledam. Iako su zombiji postali izlizana tema zadnjih par godina, ljubav prema delima sa apokaliptičnom atmosferom me je nagnavala da nastavim sa gledanjem. Jako plitki i banalizovani likovi, standardni američki 'ljubav i pravda pobeđuju' lajtmotivi, prosečna gluma i nepotrebni dijalozi su oskrnavili seriju do te mere da poželim da se producentima popišam usta. Iz istog razloga sam odgledao i Falling Skies, koji je još veće govno.

gledao par epizoda
smorio se ko lav

Walking Bad
Breaking Dead

Не подносим зомбије и зомби апокалипсе и слична говна, не знам како људе не смори то више. И зашто бре сваки нови израстак тога мора да DEAD у имену?
DEAD RISING
LEFT 4 DEAD
WALKING DEAD
ZONE OF THE DEAD
Дајте мало маштовитости јбт.

Ovo je najgora serija koju gledam. Iako su zombiji postali izlizana tema zadnjih par godina, ljubav prema delima sa apokaliptičnom atmosferom me je nagnavala da nastavim sa gledanjem. Jako plitki i banalizovani likovi, standardni američki 'ljubav i pravda pobeđuju' lajtmotivi, prosečna gluma i nepotrebni dijalozi su oskrnavili seriju do te mere da poželim da se producentima popišam usta. Iz istog razloga sam odgledao i Falling Skies, koji je još veće govno.

+1

Jeste je ispljuvali posteno. :-)

Прва сезона ми је била ок. Делимично и друга. Али трећа је толико говно, да просто вређам остала говна кад ово говно назовем говнетом.

Može da se gleda i ponekad, na trenutke kao da i postane malo jeziva, ali nekako mi deluje kao da produžuju. Kao da je ove tri sezone moglo da stane u jednu, eventualno jednu i po. Nemam pojma, ne mogu da kažem da je sranje, ali početak mi je nekako daleko bolji od svega što se dešava kasnije. Kapiram da će 4. sezona biti bolja možda od treće koja je generalno sranje.

Jedina bolja serija od Walking Deada je - Walking Dead. http://www.imdb.com/title/tt2022190/?ref_=nv_sr_2

To je zapravo ista serija, samo s drugim glumcima i puno su kraće epizode. To su takozvane "webizode". što znači da njih puštaju prije glavne serije, nešto poput singla novog albuma.

meni je nekako mnogo ista

ali da, jedna epizoda mi je pruzila izuzetno zadovoljstvo

SPOILER

kad je lori kurva crkla

gledao par epizoda
smorio se ko lav

Zajebah se i počeh gledati i kad sam stigla do treće epizode samo sam htjela da je završim i čupala sam sebi kosu s glave od muke. Toliko nepotrebnih dijaloga da bi se razvukla radnja, da bi to što duže trajalo. A inače mi je i tematika sranje, mislim zombiji, alo

E ovo će da bude ekstra serija ako je budu snimili, ovo je pilot epizoda, dobra ocjena al je Amazon, koji je htio da je snima odustao.

http://www.imdb.com/title/tt2090440/ Inače, rađena je po istoimenom filmu iz 2009.