Prijava

mnoge hrvatice sam imao, uh kad ih uzmem ovako mlad i pun snage pa im rasirim noge, najvise volim da imam udate od 41 godinu hrvatice

boginja
http://www.blic.rs/data/images/2012-01-03/203179_daca01-blicpuls-dalibor-danilovic_orig.jpg
splićanka je tj samo je rodjena valjda ali vazno je da se ovde okaci jer je boginja

Ovaj njen deluje srki, nece to dugo potrajati!

http://vukajlija.com/forum/teme/57671-sokice-purgerke-i-generalno-hrvatice?strana=14#post_3269570 zar nisu dalmatinke?
inace bio sam u splitu,vratio se pre sat vremena,napisao sam post kako objasnjavaju splicanke i zagrebcanke koje sam vidjao i s kojima sam blejao i sve(mada zagrebcanke manje dosta znam al sve objasnjavaju)
2015. objasnjavaju jos vise mnogo,ima dosta turista i te picke iz spanije,nemacke,italije,franc,amerike,engleske,afrike,azije itd s kojima sam blejao i vidjao itd nisu ni prici splicankama tamo

Hmmmm znam da ce ti ovo sad zvucati gotovo nevjerojatno.....ali dalmatinke su iz dalmacije!!!!
0.0

Koji je ovo fetišizam... Meni su Hrvatice iste kao Srpkinje. Valjda u glavi još živim u ex YU, ne favorizujem.

nisu iste,al objasnjavaju u istoj meri,malo vise u stvari,al srpkinje isto objasnjavaju hjako

Volim kod Purgerke što najopuštenije ti plati pivo i zajebava se ljuto sa onim mekim č i onda nonšalantno skapiraš da je bila student generacije na FER-u i da je čitav život išla na klavir kod frau Mueller. Jesam bio srboćetnićki konj pas me jebo. Eh...

A Srpkinje su glavice koje našminkane i u štiklama idu na plažu.

A Srpkinje su glavice koje našminkane i u štiklama idu na plažu.

Haha, koliko ima studenata generacije... Onoliko koliko i generacija, što će reći, u tom opsegu godina, ne baš mnogo. Pod hitno moraš da promeniš skup Srpkinja unutar koga se krećeš. Moje Srpkinje ne rade to što im spoćitavaš.

Znao sam da ćeš nešto iskomentarisat fakat ;o) Takva mi statistika brt shvati. Ne mogu si oprostit nikako a prođe od tada 3 Bajrama.

Takve me Purgerke i Srpkinje usud šalje. Karma neka, brateu, jače je to od mene.

Комад, јеси ли се видела са Брусом? Нема човека на сајту 300 година, па ме занима да није случајно залазио у твоје пределе?

A Srpkinje su glavice koje našminkane i u štiklama idu na plažu.

Ретардираније од тога су Влајне-гастарбајтерке са трајном шминком у теретани.

Bruce?? Ne nisam...nije se javio da dolazi ovdje....:/ :/ valjda je na tajnom zadatku :)))

Da su mene tako nezasluženo isprozivali, popizdeo bih i ja i nikad ne bih više ovde došao. Živ je i zdrav čovek, samo to mogu reći.

Najretardiranije od svega sto ste naveli su Semberke koje su prihvatile beogradski fazon (ponasanje, sminka, oblacenje, ekavica) a jos uvijek izvlace poznato nam @ kad govore.

Pod ovim Semberke, mislim na sve one koje obitavaju na ovom podrucju od kraja rata na ovamo.