Prijava

kuzman ima sestru i u zagrebu

Ja kad jebem neku skrndeljku i ne mogu da svršim ja u glavi zamislim kako jebem analogno Jelenu Rozgu a ona medeno govori 'jaće jaće pocipaj mi ćmar'

Bijo. Nis specijalno.

meni ta rozga nije ništa specijalno...čak bi pre severinu guzio i družio se snjom

opšte je poznato da ih Srbi vole, a bome i one nas.

Kao sto pokojni Pavic rece "Srpski je jezik retusiran u Dorskom stilu, a Hrvatski u stilu cvetne gotike."

Nas privlaci diskretni sarm burzoazije, a njih neodoljiva neotesanost balvanizma.

Sto se tice saveta za muvanje istih, osnovno je da odes tamo gde ih ima. Loviti muflona po Gledickim planinama je prilicno uzaludan posao. Znaci u Hrvatsku. Ja imam prekoputa firme jednu purgerku, i prva komsinica mi je sokica, ali nije to to. I jesu lepe ove mlade ali meni je jos uvek prva asocijacija Mira Furlan.

Da se pohvalim da učim jednu hrvaticu srpski, ona mene nemački. Jebi ga, nema dalmatinski naglasak zna petnaest reči na srpsko/hrvatskom. Sa devojkom ili sam bi trebalo da odem kod nje na Hvar na leto. Deda joj živeo u Argentini, ćale, keva i ona po Nemačkoj, Americi, Francuskoj, jedu pare.

Ja kad jebem neku skrndeljku i ne mogu da svršim ja u glavi zamislim kako jebem analogno Jelenu Rozgu a ona medeno govori 'jaće jaće pocipaj mi ćmar'

џаџаџаџаџаџџаџа

Konačno se neko setio da otvori temu. Kažem konačno jer se pre nekoliko meseci obilato kačio džejpeg sadržaj ove tematike na četu, a ovo je pun pogodak :)
+

U stvari evo vam slika reupload sam je ololo šta kažete?
http://imageshack.com/a/img542/1835/vkt2.jpg

Ništa. Na osnovu toga može da sedi u invalidskim kolicima i da nema dupe

nema slanja dupeta jebiga

Ima jedna mala plavušica, glumila u rvackoj seriji uža vjetrova, plava slatka, ćaketa kad priča, ma umiljata do zla boga

Radoje ništa posebno nije, al ok je, svrišijo bih joj na facu

Jel ovo ona sisata iz Bitange i princeze?
Ružna ko kurac, al lipe sise

јесам ја једини који осети трансфер од назива шокица? из неког разлога ми је нелагодно, као кад гледаш ђоковића како бива смешан

и не знам што сте се ухватили за ону мишуру, јесте симпатична али ништа посебно, у свакој хрватској серији што иде по било којој телевизији се може наћи боља хрватица. ево она боајана грегорић рецимо, она црна кристина са чудним презименом, не могу се сад сетити итд. чак и ова плава са крештавим гласом из оне серије битанге и принцезе

и да одговорим на питање, да, наравно да бих их јебао, под условом да ми ништа не говоре својим одвратним западнодринским акцентима

I MENI SE SPUŠTA I ODBIJA ME KAD IH ĆUJEM KAKO GOVORE ZAVALIO BI IM ŠAMAR PREKO USTA