Prijava

mitke je bio drugarčina...nije više sajt isto kad nije on tu...znao je da se našali, i na svoj i tuđ račun, i da opsuje mater, al mu ne bi niko to uzeo za zlo...e jebem te živote kad si tako crn da crnji ne može biti...ako se ne vrati do sledeće nedelje i ja napuštam sajt, tj. ovo što je ostalo od sajta :(

Да, мислим да треба отворити тему о протекцији. Не оној што се меће на курац, наравно. Овде нико не јебе.

sećam se mitkea kao čoveka koji je uvek imao sluha za moja pitanja i moje nelagode na sajtu i veliko mi je pomogao u mojoj afirmaciji kao mladog autora. sada kad sam postao lord vukajlije, zahvaljujem ti se mitke, jer sva ova moja slava je tvoja slava i sav moj uspeh je i tvoj uspeh. možda nas sada gledaš sa nekog boljeg mesta, ali znaj, bez tebe bih ostao samo nekakav piun i pulen, hvala ti, mitke, mitke, hvala ti. ovaj pehar dižem za tebe mitke, mitke, učitelju, mitke, tutoru, mitke, meceno, mitke, druže, mitke, brate! :'(

Мој Митке већ дуго оре небеске њиве :'(((

❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄
KAD NEMA MIT-KET-A NISAM SAV SVOJ
PAHULJICE MI HLADE ZNOJ
UVALIM IM MOJ
NA INTERNET SPOJ
❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄ ❆❇ ❈ ❅ ❄

Gle stvarno obriso prvi post.

Ko obriso prvi post
na kurcu mi bio gost

Mitke se zamonašio i otišao na mjesto đe će se njegovi ljudski kvaliteti cijeniti. Ipak je napomenuo, da će se moliti za spas duše nas i našeg sajta.

вратим се кући једног сивог поподнева, и имам шта и да видим - сиви бетон постао је још сивљи и туробнији, магла га је прекрила, та сива магла погана, зашто сунце не гране већ једном, помислих, те узех стару дедину ракију да прочистим грло и мисли, дедину ракију стару коју је носио у кино када су гледали Прохујало с вихором, дедину ракију, ракију мог деде, мог деде, људине, увијек је носио један те исти прслук, и паде ми на памет Митке и његова идеологија... зашто га нисам подржавао кад сам могао? зашто нисам стао уз њега, и бранио његове ставове? зашто нисам био Фидел Кастро том Че Гевари?

ех, ти махом непромишљени потези довели су ме овдје, да кукам за њим. А могли смо много тога... могли... смо...

zapevajmo, Mitke ne bi dao da plačemo
zapevajmo

Za Mitketa, mamo, bekriju
za Mitketa, prvog deliju

http://www.youtube.com/watch?v=FZtBXH04KH8

čiji je Koštana dupli?

Treba vama otvarati ovakve teme na dnevnoj bazi.

E, a radi li ona tema za odbanjavanje? Možda je Mitketu sada glupo da sam traži odban, a rado bi se logovao da mu je nalog čitav.

ima Mitke odakle da se odbanuje ako to poželi

U pravu je micubiši. Odbanovao bih ga, čisto da vidimo hoće li da se uloguje.

ko je micubiši?