Prijava

Pošto ne znam gdje bih ovo mogao da napišem otvaram ovu temu. Mog dugogodišnjeg prijatelja (znamo se i družimo skoro punih 20 godina) nekoliko mjeseci provocirao je neki peder preko telefona. I peder se malo primirio, ne javlja se nekoliko sedmica. Meni baš tada pukne SIM kartica, kupim novi broj i nazovem druga s tog novog broja i dogovorimo se da se vidimo. Kad smo se našli ispostavilo se da je taj novi broj upravo broj sa kojeg ga je peder provocirao. Kod sebe sam imao omot od broja, nazvali smo mtel korisnični servis da vidi kad je broj aktiviran, tako da je bilo jasno da nisam ja. U ponudi je vjerovatno nekoliko stotina hiljada novih brojeva i mene zapadne baš taj. Veće slučajnosti od ove teško da ima, osim možda dobitka na lutriji...

Ima. veca je slucajnost ako jebes. Ikada.

ti si taj peder i imaš jako dobru priču i još glupljeg druga koji je na nju pao, ne brini, mi nećemo, mi smo autori Vukajlije

@loš tenor, govori u svoje ime, a ne u ime drugih. Nisam ja njega ubjeđivao, nego momku dao omot sa pin kodom i nazvao korisnički servis. Potvrđeno je da je broj aktiviran samo par sati prije. Radi se o tome da je taj koji ga je zvao otišao u mtel i tamo poništio broj.

Pošto ne znam gdje bih ovo mogao da napišem

Možeš na ispovestima.

samo nam još reci da radiš u m:telu pa da zaključamo

Desilo mi se nekoliko puta da pevam neku pesmu dok ulazim u kola i onda palim radio i paf upravo ta pesma.

Десило ми се пар пута да видим нечију сестру на вукајлији и пустим фирнајз.

samo nam još reci da radiš u m:telu pa da zaključamo

Na moju žalost , ne radim niti sam radio u mtelu. Fine plate imaju tamo.

hahahah ja postovao pravu slučajnost nisam izvalio vaše postove i post ovog Vuka.
Ne kapiram zašto si uopšte ovo hteo da podeliš sa vukajlijašima, imaš lepo ispovesti što kaže ironični za ta sranja. Tenor te izvalio ko dva i dva. Sad lepo otvori dušu i izjadaj se kako je tešto biti gej u Srbiji.

Ne znam kako je biti gej u Srbiji, niti kako je biti gej, a iskreno za to što loš tenor izvaljuje me zaboli ku*ac.

ti si taj peder i imaš jako dobru priču i još glupljeg druga koji je na nju pao

Misterija rešena može katanče.

Misterija ne postoji. Postoji samo slučajnost.

Bojim se da je ta priča sa dva broja nemoguća...
Ili si ti taj peder, treće nema.

Slučajno sam video da si na klackalici za forum vuče.

Preimenujte temu u 'Dragi Bravo, da li sam ja gej?'