Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014

  1. holandija - argentina u polufinalu i onda se dogadja nesto slichno ovome
    https://www.youtube.com/watch?v=XsZkCFoqSBs

  2. Hahahhahaha prvi komentar na ovo Tiborovo ojebao:

    THERE IS BEAR CUM! ouaofusdugfsdufuouaoauaoaua!!! 

  3. navijam za holandjane od cetvrtog razreda osnovne, ajmo lale do titule!!

  4. Да, само обрнуто. Меси даје гол у зауставном времену за 1:0, Аргентина иде у финале где чека бољег из меча Немачка - Колумбија.

  5. Amerikanci će igrati svom silinom, a oni nisu baš za potcenjivanje, a Belgijanci neće sebi dozvoliti luksuz kao Nemci da se zajebavaju 90 minuta jer im se može da igraju dva sata nego će krenuti da gruvaju odmah. Da imam mogućnosti, kladio bih se na Argentinu 3+, a na SAD 4+ pa i više.

    Mada, kakvo je do sad prvenstvo, verovatno će biti neka sasvim druga priča.

  6. lolo roki nisam ni video komentar ojebao

  7. Да, само обрнуто. Меси даје гол у зауставном времену за 1:0, Аргентина иде у финале где чека бољег из меча Немачка - Колумбија.

    Odnosno, čeka Nemačku :)

  8. Neće se baš ameri zaleteti ko volovi. Belgija igra čvrsto, od nula do tri fazon.

  9. Могућности има и превише, кладионица има на сваком ћошку, ту је и онлајн клађење..

    Немачка - Колумбија.

    Тач.рез. 0-3 позз

  10. Priznajem da s te strane gledano ima mogućnosti, ali ako dam kintu za kladionicu onda nemam za pivo, a ispod svakog čepa jelen piva nađem pola litre hladne nagrade :)

    Odrekao sam se svake vrste kockanja još pre 15 godina, sad samo ponekad kupim grebalicu, ali ne više od 3 puta godišnje.

  11. ali ako dam kintu za kladionicu onda nemam za pivo

    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10421557_888586484491022_6816932576386530207_n.jpg

    Е ако за толико немаш онда дај бр жиро рачуна да ти уплатимо који кинту лоло

  12. A bajo, prioriteti se moraju znati, a kladionica je tamo negde nisko među polomljenim novogodišnjim ukrasima dok je pivo na visokom sedmom mestu liste najvažnijih stvari u životu :)

  13. То можда кад ти жена прави листу приоритета :)

    Одиграо сам како сам рекао, Белгија 0-0 и Аргентина 3-1, Белгија цео турнир игра тврдо а контам да ће Шиптари увалити бар један али имају лошу одбрану за сад, мислим примили су гол од Еквадора и 5 комада од Франзуца..

    https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/q71/s720x720/10471486_10152468613440340_7502880967855135043_n.jpg

  14. То можда кад ти жена прави листу приоритета :)

    Eh, kontam da bi ona možda i volela da ja ponekad odlutam i do kladionice, za kafanu mi nikad nije pravila pitanje pa ne bih da džaram gde ne treba :)

  15. Ја пре свега навијам да Бразил и Француска не уђу у полуфинале, а онда нека освоји титулу ко хоће. Волео бих да то буду Аргентинци, али поштено Холанађани и Колумбијци су досад најбоље играли на овом првенству. Јесте се да је Холандија дала два гола на крају, али су имали доста шанси током утакмице. Поштено је било да они и Мексиканци оду у продужетке, али јбг, Робен је знао како да падне.

  16. i ja bih voleo da kolumbija dobije brazil,voleo bih i da osvoje.

  17. bas zato sto razumem sta pises,shvatio sam da indirektno hoces da kazes da je to ustvari ok(pa sta,desava se)

    Баш зато си још на дрвету, јер си тако проницљив. Нисам рекао, нити мислим да је нормално, да је океј, да "се дешава, боже мој" или нешто слично томе. То ти упорно покушаваш да представиш као моје мишљење, јер не знаш шта да одговориш кад ти се каже да његов потез није оставио последице на играче. Није им одгризао део меса као Тајсон Холифилду, а богами није ни откинуо никоме ногу. Зато људи говоре да казна не мора да буде толика, да може да буде нешто мања. Не буди задрт, него почни полако, грану по грану.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.