Prijava

Medju ljudima se ustalilo nepisano pravilo da za novu godinu MORAS lepo da se obuces, MORAS da se napijes, MORAS da se fantasticno provedes, MORAS da slusas trubace koji repituju do smrti kalasnjikov i djurdjevdan, MORAS s nekim da se ljubis u ponoc, MORAS svima poslati "zelim ti zelje i pozdrave" i tako jos gomila stvari koje MORAS uraditi da te ljudi ne bi gledali kao cudaka i/ili da se ne bi naljutili.
Ko je uopste smislio glupi obicaj doceka te famozne nove godine? Glupi dan kada se ljudi prave da su nesto sto nisu, jedan veliki sareni balon koji pukne drugog-treceg prvog.
Ne jedem govna jer je zivot sranje i "srbija medju sljivama fazon" jer nije, al nova godina je sranje! Kako vi trpite tih par dana tudjih i svojih govana?

ja se samo napila, jesam sad čudak?

Znači i ti popušio za doček?

Razumem te potpuno! Aj da mi jebeš sve po spisku i da razumem, AL DA MI KAŽEŠ DA DEDA MRAZ NE POSTOJI!
BIRAJ TROŠARINU!

Vidro želim te želje i pozdrave sve najbolje ::

Vidim lepo si se provlea i fino skockala a izgleda malo se i popilo hehe.. Neka i treba, nova godina je majku joj jebem.

hahahahahaah
sanšajn, i tebi sve naj :*
pa ja sam uvijek skockana, nije samo za novu :D

Pa nekako si mi posebno sijala, verovatno zato što je nova godina. Tad su ljudi nekako posebno veseli ... :)

najgore kad ološ ostavi smeće po gradskim trgovima

Ni urad ne postoji. Srećna vam Nova godina.

juce sam vidio dva đeda mraza zajedno. to je moguce samo ako se jedan vratio iz buducnosti ili dosao iz proslosti. ipak, poznato je da boravak osobe iz sadasnjosti i nje iz nekog drugog vremena na istom mjestu izaziva imploziju univerzuma. zakljucujem da deda mraz postoji i da nije osoba vec neko bozansko bice. ovo znaci da i bog postoji.

Ja sam pio i ljubio Elu, gledao program na KCN-u 1, 2 i 3, pojačan do daske sa društvom iz zgrade. Jesam ja sada lud?

Ја сам обљубио неке малолетнице, и шта сад сам као чудак? Па нова година је мајку му јебем... Посебан догађај у срцима свих нас.

Ja sam u klubu slušao r8 audi i lepota balkanska i oko mene su 90% bili muškarci ili parovi pa sam odlučio da se olešim i pobijem.. Al samo se olešio, sva sreća. Inače bi me olešili.

DEDA MRAZ POSTOJI

hahaha, u kom klubu? jil? :D

Znači i ti popušio za doček?

Pa ono, bilo je ok. Druzili smo se, lepo se obukli, ljubili se u ponoc i tako sva ona sranjca koja sam gore napisao. Al fora je sto to nije to. Bilo koji drugi dan kad izadjem u grad bolje se provedem. Problem je u onom "Moranju".

- Tebra gde ces za docek?
- Nigde, kuci, spavam...
- Sta ti je? Da nisi bolestan? Pa svi idu negde!

Nekako me je sve podsetilo na onaj eksperiment sa majmunima, bananom i hladnom vodom, kad majmuni na kraju ni ne znaju zasto ne smeju pojesti bananu, al znaju da ako neko krene po nju moraju da ga isprebijaju.

Medju ljudima se ustalilo nepisano pravilo da za novu godinu MORAS lepo da se obuces, MORAS da se napijes, MORAS da se fantasticno provedes, MORAS da slusas trubace koji repituju do smrti kalasnjikov i djurdjevdan, MORAS s nekim da se ljubis u ponoc, MORAS svima poslati "zelim ti zelje i pozdrave" i tako jos gomila stvari koje MORAS uraditi da te ljudi ne bi gledali kao cudaka i/ili da se ne bi naljutili.
Ko je uopste smislio glupi obicaj doceka te famozne nove godine? Glupi dan kada se ljudi prave da su nesto sto nisu, jedan veliki sareni balon koji pukne drugog-treceg prvog.
Ne jedem govna jer je zivot sranje i "srbija medju sljivama fazon" jer nije, al nova godina je sranje! Kako vi trpite tih par dana tudjih i svojih govana?

Ko ti je ubio Zorana decxko?