Prijava

Devojka mi se žali da joj ne stružem dovoljno vaginalne kanale i da će ako nešto ne uradim povodom toga, otići kod svog bivšeg dečka koji je crne kože. Mnogo je volim i ne želim da moj pravi kurac stoji između nas, želim jako da ga iskrivim, ako postoje neke tehnike i sprave koje će mi pomoći u tome, molim vas da mi zbilja i zaista pomognete.

Probao sam sa užim vaginama, ali kad ga izvučem samo pulsira i izbacuje onu belu gustu tečnost jače, a iste je pravoće/krivoće, tako da taj predlog odbacujem odmah.

EDIT: preferira na desnu stranu krvi da bude pensi

Imaš u kurcu jednu kost, to kad izvadiš, sam će da se iskrivi. Onda uzmeš tu kost, kažeš devojci, U ŠTA ĆEMO?!, opkladite se i slomite kurčevu kost, i onda joj ponudiš nešto u toku dana, a ako uzme to što joj nudiš, a ne kaže ZNAM ZA JADAC, onda si pobedio.

možeš i da ne vadiš tu kost nego da je lomite dok je još u penisu, onda ćeš imati polni organ zakrivljen zavisno od bioprognoze.

од кад је то са десне стране ге тачка? боље га криви на горе

možeš i da ne vadiš tu kost nego da je lomite dok je još u penisu, onda ćeš imati polni organ zakrivljen zavisno od bioprognoze.

preferiranje desne strane krivosti, otpada predlog

Imaš u kurcu jednu kost, to kad izvadiš, sam će da se iskrivi. Onda uzmeš tu kost, kažeš devojci, U ŠTA ĆEMO?!, opkladite se i slomite kurčevu kost, i onda joj ponudiš nešto u toku dana, a ako uzme to što joj nudiš, a ne kaže ZNAM ZA JADAC, onda si pobedio.

do jaja, ako joj ponudim kurac kad već budem uspeo da ga zakrivim u desnu stranu, povileneće od sreće, zaboraviti na jadac i ima da pobedim! hvala, predlog usvojen, al' ne dobijaš nikakvu nagradu, jebiga, jadna plata u pekara

од кад је то са десне стране ге тачка? боље га криви на горе

valjda ona zna gde joj je dži tačka jebemu mater, šta se praviš pametan?

Имаш ону машину за прављење узенгија од арматуре, што криви арматуру. Тј вероватно немаш али пробај са тим.

Jebeš mi sve, od svih dosadašnjih kliktanaj na odeljak "forum" ovo je prvi put da sam se lepo zacerekao kad mi se učitala stranica.
Baš bih voleo da znam kakav je osećaj nekome ko nikada nije bio na sajtu kada vidi ovo međ temama.
Hahhahah

valjda ona zna gde joj je dži tačka jebemu mater, šta se praviš pametan?

промени рибу коју пеглаш, можда је ванзос

Није ми јасно само зашто бринеш да ли она ужива у јебању, јел то тако кад волиш девојку или си сажаљив?

И што не пробаш да њој исправиш навој? Има она справица што прави корнете...

Baš bih voleo da znam kakav je osećaj nekome ko nikada nije bio na sajtu kada vidi ovo međ temama.

sekta

Није ми јасно само зашто бринеш да ли она ужива у јебању, јел то тако кад волиш девојку или си сажаљив?

to je tako kad nisi...

ćus izgrebem slud

nepopularno jeste ali moraš početi da masturbiraš po malo. prirodan način da se tvoje spolovilo iskrivi je masturbacija pri čemu treba koristiti samo jednu ruku a koja će to ruka biti zavisi od strane u koju želiš da se iskrivi, ukoliko želiš krivinu na lijevo koristićeš desu ruku i obrnuto. nažalost, današnja mladež stupa u odnose nepripremljeno pri čemu potpuno zanemaruje značaj masturbacije.

ne razumem, šta treba da radim?

Oplakah naziv teme.

Кажу да је то ствар генетике и да си требао да се родиш са тим. Тј требо је да се искриви у мајци. Тако да ја предлажем да га вратиш на дораду.

ne mora da znaci. moze da ga npr slomi na prirodni ili vestacki nacin u zeljenu stranu i voila. znaci, sto priroda nije dala, da se ispraviti. tj iskriviti. ah, whatever...