Prijava

Osećam da taj lik ni ne igra. Naleteo na sajt nekako i odigrao iz zezanja polufinala. lolo

Ma trol neki garant, pa ga usralo :D

Koji je kurac sa tabelom? Izbacuje samo bodove za ovo kolo a ne ukupno.

Evo i meni sad normalno. SUPERBRU MAFIOSI!
EDIT: Gazmene dobar si ovaj put bio al' ne dovoljno za medalju.

A zavali mi što smo tipovali na Švabe svi u samom vrhu...

Provalio sam. ZA PREMIER LIGU TIPUJTE NA LIVERPUL DA BUDETE U VRHU!!!

Evo, završi se i svecko (brzo nekako jebote), a i ovaj naš prvi prediktor sveckog prvenstva.
Da remiziramo konačno stanje. Učestvovalo nas je ovaj put manje nego na Englezima, 24 ali kolko tolko su igrači bili redovniji u predikcijama nego kod Engleza. Evo krajnje tabele.
http://i.imgur.com/rPJSWlz.png
Kao što se može videti, kao i na pravom sveckom, Švabe su i kod nas dominirale i imaju u top 5 čak 3 učesnika. Što se mene tiče, pokaza'o sam da neam pojma da pogađam repke i usralo me sa ovom finalnom tekmom da se izborim za sedmo mesto. Al' ko mene jebe, bitan je top 4 koji je jedini prešao 70 poena i koji je sledeći:

4. Gazimudo
3. FEJZBUKMANIJAK
2. Sijalica

I POBEDNIK 1. VUKAJLIJA SVECKO PREDIKTORA! MaskeM ili Bez Šećera!

Zahvaljujem svima koji su učestvovali, Švabama koje su pokazale ko je najbolji, Fejzu koji je osvetlao obraz Afričkog kontinenta i odbranio čast Kameruna, a posebno Alanni koja je iako žemsko pokazala da pogađa bolje od većine muškaraca ovde. Takođe čestitke i šampionu MaskeM-u i ostalima iz samog vrha. Vidimo se za mesec dana na PREMIJERU #2 GDE SE BORITE DA MI UZMETE TITULU! Danke i aufiderzen.

Ја само хоћу да кажем да је било до јаја прогнозирати текме и да сам стварно изненађен мојим знањем предвиђања ал да то свакако није нешто што је најбитније. Најбитније је дружење и мир у свету. Честитке свима на дивовској борби хе хе

Мислим да сам кобјаснијо што се тиче предикцие....:3
Фала на ћеститкама, живи били, велки порасли, здравља имали...
Елем, само исправи, није "Максе" него Маске... Звучиш ко баба моје другарице, исто тако пермутује...лоло

Jebiga konj sam sori. :)

Nisam mogao da zamislim da je Šomi23 ovoliki bogalj za sport.

Čestitke pobednicima, kako moralnim tako i onima na terenu i ovim po bodovima.
Šteta samo što sam se onolko glupirao u prvim rundama, tek od četvrte nadalje pokazalo se ono pravo znanje i umeće, uzdravlje.

Dobro smo jebali prediktora, svaka čast šećere!

JEBAĆEMO I ENGLEZA JAKO!!!

Dobra sprdnja, nadam se da ce u prediktoru #2 za engleze biti bar 20 redovnih igraca.
Umalo u fotofinisu da preteknem fejza al jebiga :D

Ukanalio sam se u grupama kad sam masio neke tekme bezveze...

SAJT JE DOBAR, PRIJATAN I JAKO SE NAPALIM DOK SAM NA NJ , TAKO DA ZAKLJUCUJEM DA JE PROSO SVE TESTOVE ZA NASTAVAK IGRANJA NA NJEMU

kako su davani poeni na ovom prediktoru?

Evo Kelte, Gruja objasnio bodovanje ovde s tim što su pred kraj donosile za pogođen ishod 1.5 i 2 poena a ne 1: http://vukajlija.com/forum/teme/62232-vukajlija-svecko-prvenstvo-predictor?strana=4#post_2847930

mislio sam da mogu da uporedim sa ovim sto sam ja igrao sa kolegama :)

imam pogodjeno: 8 skroz tacnih rezultata, 7 pogotka pobednika sa tacnom gol razlikom i 21 pogodjeno ko je pobednik.

na ovoj se za ovo prvo davalo 3, za drugo 2 a za trece 1 bod.

Teško da možeš da uporediš pošto se dosta gleda i šta su ostali igrali u ligi pa na osnovu toga ti zavisi da li ćeš dobiti ceo Bonus Poen ili se deli. Malo je komplikovano al ko ga jebe. :) Aj igraš Engleze sa nama za mesec dana