Prijava

Troll kao socijalna kategorija? Da li zapravo troll postoji? Zašto se troluje? Ko su vam omiljene troldžije? Da li trolujete u školi, klupici ili parku?
Sve o klasichnom trolu na jednon mjestu.
Edit: Jebeš me u prkno. (YeahBatch)
Edit2: Bježi ba lemure, jebo te kaizen.

Eo ja odgovorno tvrdim da isti postoji i dae to gorući problem društva u cjelini.
Omiljeni troldžija arkan. Ipak arkan je uveo zavidan nivo organizacije.

Постоје класицхни троллови и зато их треба препознати и именовати јер су свакако горуцхи проблем.

Rasni je trol nad trolovima, neodoljiv neumoljiv

rasni je genetszki predodredjen troll, dakle troll dobiwen zachecem bez dodatnog poduchavanja. troll koji nije swestan swojih postupaka tj. troll aktiwnosti. troll jedan u meeleeon i srbij@ treba da je ponosna.

banovase ga dusmani. gde ce im dusa?

ovo je druga trolčijska tema, ima ona što je Cara otvorio, zašto troluješ, zašto se debilišeš dečko...

trolovanje je kao glupiranje, predodrećeno je za pametne, ostalima je to prirodno stanje...

pitanje je da li je u redu koristiti intelekt da bi jebo nekog ko nema dovoljno moždanih vijuga da ukapira da ga jebeš..to je kao da se trkaš sa nekim ko nema noge, to u svakom slučaju nije u redu, a eto na neki način svako od nas to radi i to mu pruža neku satisfakciju iz ovih ili onih razloga...

i Riha ovom temom troluje i sad on vereovatno milsi da sam se ja naložio a meni je samo dosadno pa ubijam vreme...

to je kao da se trkaš sa nekim ko nema noge

O čemu ti, pa Pistorijus nema noge a brži je od tebe garant.

ha, da, ali i ima pomagalo..a onaj jadnik što sedi sa druge strane i pokušava nešto smisleno da odgovori na tvoje trolovanje nema pomaglo...osim ako mu dodj mama pa mu pomogne...

a teži slučaj da mu i mama može pomoći jer da je valjala ne bi on takav retard bio...

Јавио се наложио и хоће да пенетрира у мој ментални склоп... ал риха препознаје трол.
Како се борити против трола?

Troll trolluje nikom ne kazuje!

istrazhivanjem te prouchawanjem mnogih udzhbenika i knjiga zapazeeo sam da postoji vishe kwalitetnih tehnika ili drugim recheema metoda za borbu protiw trollo delowanja a najraspostrnjenija je "metoda opijanja" koja sluzhi da se otupe sva chula te mozak recipijenta spoljashnjih informacija a koju praktikooje wishe meeleeona ljoodi sheerom pl@nete.

тролл троллује љепа анка, троллала је њена мајка

dakle opijanjem se dosteezhe trollo bol u koorcu

Ima li života posle trola?

ima ali oo agoneejee

da li od trola ima u kurcu bola?