Prijava

ne verujem da je bilo bas u dogovoru sa zandarima, ali mi debelo mirise kao da je sve iscenirano od strane prebijenih

- skoro nikakviv problema nije bilo po gradu u toku parade, ili nista veliko, al bas je rodjeni brat premijera taj dan prebijen

- u prisustvu 2 kobre, koji su verujem spremni fizicki i psihicki da mlate kao zveri + andrej koji ima 2 metra

- snima ih kamera kako dobijaju divljacke batine, pritom nijedan ne pruza ama bas nikakav otpor, kao da su se unapred pripremili da dobiju po picki i da nereaguju...sto mi je jos nerealnije za ovu dvojicu iz kobri da bi tako reagovali inace

- posle toga premijer javno na te veu govori kako niko nece biti tuzen, kako ne zamera nikome od tih zandara, kako je on tu da radi za drzavu i njegov brat koji je takodje veliki patriota kao i on nece tuziti nikoga jer su oni duzni drzavi jos mnogo

- vest i snimak se motaju 24h po te veu i po novinama

- pickousti je sebe oprao, ispao je pred kamerama kao neko ko nije osvetoljubiv i veliki pravednik, medjutim barem u novinama se dogadja linc zandara

- odjednom je to niski odred smrti poznat po ubistvima, ucenama, prebijanju itd, na celu sa komandirom koji je seksualno maltretirao koleginicu

- odjednom stotine njih govori kako ih sve treba otpustiti, pohapsiti itd...u fazonu
''iako je gospodin vucic svetac i veliki zastitnik srbije i srba, iako on ni u ludilu ne bi teretio nikoga od tih zandara, iako on ne pravi razliku od obicnog gradjanina i njegovog rodjenog brata, ja mislim da sve ove koji su udarili na andreja vucica treba pohapsiti i smeniti''.... znaci on se kao oprao, on nema nista sa tim, on je javno rekao odma da ne krivi nikog od njih, ali kao da je dao neku precutnu komandu svim ostalim dupeliscima da bukvalno lincuju ove zandare.

i na kraju, danas sam citao kurir i jedna recenica mi je bas zapela za oci jako jako, cedomir jovanovic je izjavio: ''Ako rodjeni brat premijera koji ide sa obezbedjenjem iz kobri ovako nastrada, sta onda moze da ocekuje obican covek''

u momentu sam se osetio kao da je pickousti hteo svima da poruci AHA, AKO MI BIJU BRATA, STA MISLIS MALI I NEZASTICENI PEZOSE STA TEK TEBI MOZE DA SE DESI AKO SE BUNIS NESTO ILI AKO NE SLUSAS STA JA KAZEM? ZATO POGLED DOLE I NE PRAVI SE PAMETAN NEGO RADI SAMO KAKO TI SE KAZE

dajte svoja misljenja iako znam da sam ja u pravu skroz.

u pravu si i ko kaze da nisi,issutiraj ga po rebrima

Ako neka zena kaze da nisi u pravu ne stedi pesnaje

i da, jebem mater pickoustom govnaru, kompleksas smrdljivi i manipulator

janosh

Dzankee ne sme vucicu da jebe majku pod pravim imenom nego kao janosh nelol

mene neces cenzurisati, vucicu.

Vučić je kralj, nemojte pisati gluposti.
Pozdrav od vernog člana SNS-a, Miloša iz Leskovca. Šefe, ako ovo čitaš nemoj ih sankcionisati, ne znaju šta rade...

i kako je uopste mogao da padne onako na kolena kad je primio udarac u bubrege?

Неко иде на геј параду, а неко у копнену зону безбедности...

meni je cudno bilo nacin na koji je vucic pao kad ga ovaj udario po ledjima. pendrek boli, al ne da ti se oduzmu noge i da odma legnes na zemlju. pogotovo pod adrenalinom.

kao fudbaler kad hoce da odglumi faul.

Andrej ima dva metra ali je mek k'o duša. Njega bi pendrek sigurno oborio s nogu, nije svako izdržljiv.

Nešto čitam vikipediju ovih dana pa eto da podelim s vama jedan link, nemam pojma zašto.

Brus nije lepo od tebe što porediš vlas' i miliciju sa turcima jesu ovi zabili šekiju nož u leđa al to ih u najgorem slučaju čini bugarima a ne turcima lolo

Ne poredim ja ništa, lepo kažem da mi interesantan link, zanimljiva istorijska priča. Nisam ništa poredio, daleko bilo.

PPP, dopada mi se tvoje razmišljanje. U početku sam mislila da je to samo skretanje pažnje javnosti, a onda je sve dobilo neki oduran ton.

Volim svoju zemlju.
Državu ne volim. Nekad me zezne, nekad me pokrade, ume da mi zbriše osmeh sa lica i nikad me nije obradovala.
Načila sam da se radujem (mislim na odnos moja država-ja) samo kad neka muka prestane (npr ukidanje viza) jer sam spustila svoj kriterijum.

ja bas iz proverenog izvora znam da je andrej u mladosti bio navijac zvezde i da se redovno tukao po tribinama....ovo sam cuo od coveka koji je stara garda navijacka... no nebitno, ako je on mek ko dusa ova dvojica iz kobre sigurno nisu, i da je ovih bilo 500 u normalnoj situaciji bi odreagovali bilo kako, al sigurno ne bi stojali i pustali da ih raspali malo apgrejdovani ulicni pandur bije.

usporedba izmedju nekog ko je u kobri i u zandarmeriji je otprilike kao mali mrsavi klinac koji je krenuo u prvi srednje i covek od 30 godina koji se profi bavi mma....to je neki realan odnos snaga

ne kazem da su ova dvojica mogli da istuku citav odred zandarmerije, al sigurno su mogli mnogo efektivnije da reaguju i da ne budu prebijeni bez ijednog uzvracenog udarca

i meni je delovalo izscenirano cim sam video kvalitet snimka

Nešto čitam vikipediju ovih dana pa eto da podelim s vama jedan link, nemam pojma zašto.

Ti to hoćeš da nagovestiš da se SNS botovi postupno pretvaraju u ozbiljnu oružanu silu.