Prijava

Opravdajte sebe, nadjite pravi izgovor, rešimo zajedno misteriju nejebice modernog društva

ako znam, zna me jad

zato sto baka kaze da to nevaljalo je

Mislim da je glavni problem ove teme u društvu društvena mreža fejsbuk.
Kao prvo nekad jebeš pa napraviš sina, al računa se kao da si jeb'o, dok danas na toj mreži ne jebe rak raka više, a od napravljene djece mentoli poput nas nejebača dobijaju seenove mjesto sinova.
Tako da nije ni čudo što natalitet opada,ali nam bar mortalitet raste, kao i veličina beskorisnog korišćenja kite u svrhu puštanja bele mase kako bi oslobodili i razrijedili ogromne količine sive mase kojom razmišljamo o tome zašto ne jebemo i kako nadajući se da drugi ne jebu te da tako ne postajemo manjina.
Pa pederi imaju više seksa od nas nejebača, sunce ti jebem ostaćemo suva kurca ako nastavimo ovako, ali sa druge strane....

kada budemo jebali prvi put, devojka ili srećnica ili dama noći će dobiti unikatan neotpakovan poklon i to sve po cijeno od 99,99 maraka/dinara/franaka/evra.

E ti evri i te marke su problem najveći, jer niko nema ni kurvu da plati a kamo li da je jebe za pare.

Ne jebem zato što moram da ustanem rano da doručkujem.

Ne jebem zato što se krava rita kad hoću da joj priđem.

ne jebem više da jebem za džabe

Ne jebem jer bukvalno nemam ni jednu vrlinu. Al opet, nekad sam jebao uprkos tome

ЗАТО ШТО НЕ ЖЕЛИМ.

jer me vjerica radeta gađala cipelom u glavu i sad imam traumu.

Ne jebem zato što ti je sve od mene preče
ovo je naše poslednje veče

Sto ne jebem? Hahah, prosto, ne jebem zato sto sam lud i bez droge xD

Ne jebem zato što sida vreba i komdiloni pride!

Zato sto be mogu da spustim dovoljno kriterijume. Zadnja prilika ne zna sta je matematicka operacija deljenja, znacenje reci stancovati, nema gornji kec, ocekuje decu I brak I ima 26 godina (mozda neko is gore navedenog pomisli da je klinka).

зато што пишем ћирилицом по фејсу

Ne jebem zato sto ne predstavlja neki izazov, ne treba ni da ih prosetas.
Zato sto bi kada big umocio u crnkinju za 3 generacije startovali crna koji krade bicikle sa licnom kartom Bozovic dok bi zemljotresi razarali Srbiju dok ja I moji preci vrsimo centrifugu po grobovima.
Zato sto sam mali i ruzan a Jos i sitomasan.

zato što je jebanje precenjeno...