Prijava

Замислимо сценарио у којем је већина слободних медија замрла, али где постоје одређене оазе релативно слободног мишљења. Те оазе контролори медија толеришу, можда су им и потребне, да би се створио привид слободе мишљења и изражавања. Да ли би овај сајт могао да буде таква оаза? Не кажем да јесте, ал можда и таква могућност постоји?

да, вучић нас гледа ал му се јебе за 18 активних и још 35 полуактивних чланова

ma gde bi mogao...

Pa... Zavisno šta bi odgovaralo režimu? Ako bi režimu odgovaralo da kritikujemo njihove ličnosti a ne i njihov rad, boleo bi ih tuki za poneki poster ili defku koja komentariše i rad, a koja se provuče ovde. Ako bi bili sujetni, ne bi mogla da bude oaza, jer je za, tipa, osamdeset posto ataka na političare korišćena logička greška koja se zove argumentum ad hominem.

Ima već takvih medijskih oaza. Novinari, obaveštajci, revolucionari, uglavnom na ratnim područjima, spojeni magijom TOR brauzera, domunđavaju se na proizvoljnom četu čiji se server nalazi u Austriji. Sloboda mišljenja u tim oazama ide do te mere da imaš forum koji skuplja priloge i ljudstvo za akcije ISIS-a.

Па нема шта Вучић да гледа. Нико овде не објављује ништа озбиљно, сви су у фазону "аааа јебем им мајку", или "не, има у томе нешто". Леба и игара. Сад, мени је лепо да се играм, правим дефиниције, постере, но колико то служи стварању слике медијских слобода? И да ли хумористички сајт може уопште бити политички ангажован? И колико је Вукајлија хумористички сајт? Можда је време за унутрашње преиспитивање.

Мислим да му то дођу странице са коментарима на вести на Б92 и разне фесбук странице од Анонимус Србија до разних хумористичких које се с времена на време спрдају с влашћу.

Valdemare, druže, ne unosi filozofiju u ovaj sajt, postaće dosadno :)

Šalu na stranu, ali kažem, ako bi bili sujetni, nipošto im ne bi odgovaralo da im psujemo majku ili ti klasika srpski komentari... Tirani se plaše naroda kojim vladaju, mnogo više nego narod tirana, istorija je to pokazala u više navrata.

Ввеме је за вадикалне пвомене на Рукајлији!

Slovenska mačice, gadovi moraju da puste paru iz lonca tu i tamo, inače lonac eksplodira. Zato je možda sve ovo (pa i ovo što pišem) u njihovu korist, smanjivanje pritiska.

Шоми
да, вучић нас гледа ал му се јебе за 18 активних и још 35 полуактивних чланова

То, то. Јери ти дала Мортриша, брт?

Ti si, zapravo, agent režima?

Slovenska mačice, gadovi moraju da puste paru iz lonca tu i tamo, inače lonac eksplodira. Zato je možda sve ovo (pa i ovo što pišem) u njihovu korist, smanjivanje pritiska.

Moraju da puste paru iz lonca, ali mislim da im u tom smislu Vukajlija ne bi smetala. Sem ukoliko nisu sujetni.

Ко, јери ја, Брускиш? :(

Ma kurac mu dala samo obecava a nista ne daje znam ja takve

да, вучић нас гледа ал му се јебе за 18 активних и још 35 полуактивних чланова

nekad kad kazem tako nekoj random ribi ja sam celt sa vukajlije odgovor je bio:
"Ne zezaj? Kul, znam ko si procitala sam ti definicije jako su smesne, dodji da ti popusim kurac "

Danas kad kazem to isto odgovor je:
"Ne zezaj? To jos postoji, ja sam prestala da pratim to jos pre 3 god kad je postalo sranje, a ti mora da si lud malo"

Inace ovo sto vlade prica ima smisla ali vukajlija nema vise taj kapacitet to je nekad moglo jbg ko je video onu listu posecenosti sajtova sve mu je jasno

није дане, изгледа је неки матори дебео вукајлијаш, или славк0

Ti si, zapravo, agent režima?

Radi za Batu Gašića i prisluškuje nas, zovite Pajtića da nas brani