Prijava

GOVNA! TREBA UKINUTI ZABAVNE SADRŽAJE I ZABAVU GENERALNO!!!

Naravno da ne treba, ali mislim da ne shvataš do kraja o čemu mislim.

Daj bre No kucam 5 minuta na ovom govnu od telefona i ti izbacis post u istom trenutku...sto nisi u izlasku?

Izvini jbg.
Zato što sam sirotinja najgora, a komšija još nije isključio net da pređem na menadžera.

Jebiga No..sad mi krivo kud samte i pitao...nekako si me rastuzio...

a bole nas kurci,dobro nam i ivde...

Jebiga No..sad mi krivo kud samte i pitao...nekako si me rastuzio...

a bole nas kurci,dobro nam i ivde...

Biće bolje, tešim se da je samo privremeno, pa da vodim curu u klabing :)
Nemoj se bedariš, meni lakše da se sprdam sa svojom nesrećom, odbrambeni mehanizam.

Naravno da ne treba, ali mislim da ne shvataš do kraja o čemu mislim.

Ma mislim da shvatam samo i mislim da prećeruješ.

Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova.

Nema ovaj sajt veze sa tom cenzurom i svakako nije nikakva oaza slobode govora.
Modovi i pravila sajta rade sasvim solidan posao da se ta sloboda bude kulturno ograničena i da nikome ne bode oči. A i sam sajt je toliko u kurcu da nikome nije bitno šta nas 20-30 piše, pa ni jebeni kurir više ne traži sočne naslovne strane na forumu vuke, da ne pričamo o nekoj ozbiljnijoj akciji vlsti i ostalh zapadnjačkih plaćenika.
I na kraju šta da se zamaramo sa tim kada nam je bog podario uticajne tviteraše, neka oni vode borbu za šarlija i novinare rts-a bog da im dušu prosti.

mislim da pičkousti i ne može baš da spreči da ga neko proziva i fura svoj stav, al to mu svakako ide u prilog. sve on okreće na svoju vodenicu. sutra da ga roknu, to bi se nekako ispostavilo da je do jaja po njega.

sutra da ga roknu, to bi se nekako ispostavilo da je do jaja po njega.

vidi, ako mu to koristi...

šalio sam se :(

i odjebite sa tim tačkicama ko ribe neke

koristilo bi onda sns-u i vučićevom nasledniku koga vučko čuva u podrumu i hrani puževima golaćima

pucaj ti bez tačkica pičko
kad bi ga neko roknuo ti je u redu
a tačkice nisu

ajdeeeeeee

vaaaat

e i uvređen sam, tražim ban

dobićeš ga 3 točkice

hajde da budemo drugari

zašto da ne
ZAŠTO JE GRANJKA BANOVAN?

o kojoj slobodi govorimo kada je danas cela tema o smradu čavezu postala neka glupost sa cvećem samo zato što neka nezasita sredovečna ženturača i propali gitarista vole njegove obrade balaševića dok sa druge strane imamo gomile i gomile tema gde se traži ban nekih od autora i te teme su samo zaključane, nije im izmenjen sadržaj.
O cenzuri pričamo? A šta su to drugo moderatori do samih cenzora?
Država u malom baćo, država u malom...
Kakav bre kurac humor i koječega?
Ovo govno služi kao laboratorija da se vidi do koje mere su neke generacije ogrezle u nezadovoljstvo i depresiju.
Ideš redom i pratiš postove nekog autora koji je ovde 5 god i lepo vidiš sve njegove faze kroz vreme. Država u malom baćo, država u malom.
Ako ispratiš većinu onda možda vidiš i neke šurice što su preko anusa došle do titule cenzora humoriste.

Мислим да превише дајете себи значаја и томе шта пишете на Вукајлији. Овде је врло мало људи, постоје много су тежа правила за приступање форуму него на готово свим сајтовима јер није лако скупити 50 поена на дефиниције, поготово што се много мање чита у последње две-три године. Овде може свако да пљује власт, па чак и да нас прате страни и домаћи обавештајци, па и Вучић лично, овај форум је сасвим небитан и није ни 1% опасан као што су били Блиц, Телеграф, Студио Б и Б92 за време Милошевића, или Радио Фокус и Коперникус за време Тадића.

Bruce
A pri tome sam ja dobio političke poene, a da ništa nisam morao da radim.

https://www.youtube.com/watch?v=tKEyRItRmtc

Mslio sam da tu zajebanciju niko nije primetio :)

Odbanujte Granjku, on je otkrio ustašku zaveru i infiltraciju među moderatore Vukajlije.

е да оно за цвеће је мега блам, одмах сам избрисао пост кад сам видео да се тема претворила у цвеће које игра, што препоручујем и вама. не памтим да је неко шизење било онако цензурисано а шизело се са многима и на доста већем нивоу и бруталније. неки људи не схватају да кад кренеш да цензуришеш зајебанцију она увек исплива још јача, нешто што је могло да буде пролазни тренд који се брзо заборави запати се ако ништа друго као доживотно зајебавање

Tako je, Šomi!!1