Prijava

U suštini, ovo je jedini razlog zašto se na svim forumima otvaraju ovakve teme seksualne prirode. Svi nejebači otvaraju teme intimne prirode, da ne kažem o jebačini, pa onda čekaju žensko da kaže nešto. Naravno, vascijelo muško članstvo foruma je takođe u busiji, sa kurčevima na gotovs. Čekaju tako, draškajući glavić laganim ritmom čisto da održe napon. Ukoliko se kakvo žensko javi bar sa "ke kekekekke" može se početi sa mahnitim razbijanjem kurca vlatitim rukama i priručnim predmetima poputživinog toplomjera koji guraju u čvabalo.

kobjasnio ti čovek

Šta ima meni da objasni, ja nemam nijedan post nigde na Forumu koji pokazuje da imam "kurac na gotovs"...

Mada je do jaja taj izraz, realan da budem...:)

Brateee maestro gusis.....

E, da pitam samo, radi lične evidencije, važi li se dvojno državljanstvo?

A da li se računaju egzotične životinje, koje ne žive u ovom podneblju, npr. šimpanza, foka, delfin? Ne može se reći da to nisu internacionalna bića.

Agilni, Valdmere sve se racuna. Barem ja tako

Ali šta se sve računa kao seks?

svaki dodir kurca s necim zivim

ili picke ajde

Dvojno može. Delfin može ako je u međunarodnim vodama. Dodir kurcem leđa o leđa može.

Znači, ako sam ja dvojnog državljanstva, svaki seks mi je internacionalni?

Može lok.

Može ako PARTNER OSOBA ima dvojno državljanstvo. Mada može i ovo što ti kažeš, ali si u tom slučaju izvršio auto-incest :O

A računa li se sado-mazo bez dodira spolovilom? Jer i to je po definiciji neki seks?

Ne jbg. Kurčina je ključna tu.

Zamalo da jebem Amerikanku :(, jebo je drug do mene što je otišao tamo.....

Znači onda sam džabe išao po amsterdamskim bordelima. Nema veze, ipak ću to zadržati u lepom sećanju.

Valde, računa se sve što je imalo dodirnih tačaka sa vlasnikom/vlasnicom pasoša izdatom od strane državnih organa u čijim arhivima ne postoje podaci o tebi. Da li sam ikome bio jasan sa ovim sada?

Jebi ga, ja više i ne znam gde su granice pojma seks, izmešalo mi se sve to u glavi.

добро док ти не измеша по дупету па да схватиш шта је секс