Prijava

u svetlu nekih iznetih neistina, a i u skladu sa zadovoljenjem potrebe ZHIVLJA da sazna IDENTITET GOSPODINA TIBORA VACIJA, izjavljujem:
- TIBOR VACI JE MOJ DUPLI KOJI JE VREMENOM POSTAO MOJ GLAVNI NALOG
- DAKLE NIJE CARIN DUPLI
- NALOG NISU KORISTILI BLEK HOL I GVOZDEN
- NALOG JE POVREMENO KORISTILA OSOBA KOJA JE ZA MNOGE OVDE IZMISLILA HUMOR I DEFINICIJE, ALI SAM UGLAVNOM JA
-ZMIA
- KAD KAZHEM IZMISLILA HUMOR NAJVISHE MISLIM NA SHLIHTARU BROJ JEDAN NA SAJTU. LJIGAVCA KOJI KRSTARI ISPOD RADARA, KOJI JE POBRKAO PRAVAC SHLIHTANJA (AUTOR MODERATORU - NE OBRNUTO), CHOVECHE IDI U SEDISHTE PARTIJE PA TAMO PRODAJ SVOJE BAJATE FORE SA ZADRUZHNOG KONJA BRUSARO MATORA
S
T
R
I
C
U
J
T
E

L
J
U
D
I
I AJMO JEDAN LADAN BAN ZA MENE

O
D

1
0
0
0
0

D
A
N
A

mojne se banovati,tebra
OL

e evo i ovde, bitno je.

od blek hola:

Jesi pročitao moj PVT koji sam poslao na TIbora?

Da li je to Blek Čmar umro u Ljigu jbte hahahah?! NEVERA...

Au kaki ste vi likovi....pa komotno može fim da se snimi...ima svega, spletke, psihopate, zavist, pljuvačine, zaplet, ko je koga i zbog čega, ko je čiji i ko se kome šlihta a najviše sujete.

Што је најгоре ово је истинит Јмбг :) :) :)

Znao sam da je u Ljigu Crna Rupa lolololo

U svetlu ovog laganja i lupetanja evo uvid u IP adresu Tibora. Ako laže sunglases, ne laže print:

http://www.dodaj.rs/f/25/YO/1kQn6aOR/capture6.jpg

http://www.dodaj.rs/f/a/Zt/2LGXrcei/capture5.jpg

Pažljivo pogledajte IP adresu i činjenicu da se na listi autora UOPŠTE NE POJAVLJUJE OVAJ KOJI TVRDI DA JE TIBOR NJEGOV NALOG.

- KAD KAZHEM IZMISLILA HUMOR NAJVISHE MISLIM NA SHLIHTARU BROJ JEDAN NA SAJTU. LJIGAVCA KOJI KRSTARI ISPOD RADARA, KOJI JE POBRKAO PRAVAC SHLIHTANJA (AUTOR MODERATORU - NE OBRNUTO), CHOVECHE IDI U SEDISHTE PARTIJE PA TAMO PRODAJ SVOJE BAJATE FORE SA ZADRUZHNOG KONJA BRUSARO MATORA

Bravo majstore, lažeš, manipulišeš, a onda vređaš kao da si zapravo ti oštećena strana. Pih.

bruce, ovo moze da znaci i da je zmia koristila tiborov i holov nalog (sto je bilo) a ne iskljucivi dokaz da je hol koristio tiborov, nauci da moderises pre nego sto iznosis dokaze jbt

Ne kenjaj celte, znaš dobro da si to sad lupio glupost jer si njihov drugar.

Celt nije nas drugar.

CPETEH

Ko obriso onaj post gde blek hol oce da podmiti brusa uclanjivanjem u stranku za odban?

Ali obrće priču, ja se ovde obraćam otvaraču teme sa tvrdnjom da je to samo njegov nalog koji nisu zloupotrebili - a njega uopšte nema na listi i nije bio na sajtu osam dana niodakle. Kakve veze ima sad ovo celtovo snishodljivo obraćanje u stilu "ja doktor ti glup".

Au kako sam glupo formulisao nevera

A blekhola smo raspravili pre pet sati i lepo sam rekao da je dosta samo da se javi. Čemu proseravanje sa JMBG? Pederski totalno.

Pa oce u stranku kazem ti ono kao ako dovedes novog ti rastes na nekoj listi(ovo znam iz grand kazina lol) pa ga onda odbanujes da ucinis i ti njemu