Prijava

Vole bih da cujem neki komentar i dobijem feedback. Veoma skoro pokrenut sajt http://prevoznici.com
Svrha je okupljanje svih vrsta prevoznika iz Srbije na jednom mestu..
edit: Takodje cilj je da se korisnicima ovakvih vrsta usluga olakša pretraga i svede na što uži izbor.
U planu je jos dosta toga sto se tice unapredjivanja sajta, ali za pocetak to je to.

сти неки саобраћајац а
није лоше, треба боље урадити страницу "о нама"

сти неки саобраћајац а

ne vala, posten covek.
Ok hvala, imam u planu da malo izmenim taj tekst.

OTROV TRANS hahaha umro sam

Covek se razume u marketing

Kakva glupost jbt. Pa ja imam stranicu sa boljim marketingom.

Zašto ste se bazirali samo na drumski prevoz? Ja sam svojevremeno imao sličnu ideju, ali da objedinim bukvalno sve vrste prevoza (zašto ne helikoptere, privatne avio-prevoznike i sl.)

To bi bilo genijalno.

zašto ne helikoptere, privatne avio-prevoznike i sl.

To je malo veci poduhvat. Kao sto rekoh, ovo je pocetak, za dalje cemo da vidimo. Bice unapredjivanja sigurno.

Al, dobro je, radi pretraga lepo, lepa ideja, nema šta. Imam par hintova.
http://i.imgur.com/Kt92kLq.png
Polje BROJ u pretrazi, ja umem da pretpostavim da je to broj prevoznika po strani koje će prikazati, ali neki Boban Pićun neće umeti, il uklonite ovo ili stavite kompletan opis: 'broj prikazanih prevoznika po stranici'.
Poređaj po NAZIVU, umesto NAME, ASC I DESC u nešto "po srpski", silazno, uzlazno, promeni DJ u Đ, i nije mi još jasno šta radi ovaj čekboks pored dugmeta TRAŽI. To je to. Mislim, i logo bih sigurno promenio, skroz je "2002. fazon", a prva je stvar koju vidiš kad uđeš na sajt.
Ovo ste neki templejt našli, pa editovali?

1. Napravite fb stranu
2. Kupite neke kamiondzijske fb strane
3. Napravite fb grupu i u nju dodajte 10 000 ljudi
4. Reklamirajte se na fejsbuku i na onim sajtovima sa platnom reklamom

Rasni

1. Napravite fb stranu
2. Kupite neke kamiondzijske fb strane
3. Napravite fb grupu i u nju dodajte 10 000 ljudi
4. Reklamirajte se na fejsbuku i na onim sajtovima sa platnom reklamom

!

Ima li neki prevoznik za Pale da vozi, preko Ledina?

Mislio sam da vec postoji ovakva strana...dobro zamisljeno nasminkaj malo i to je to

1. Napravite fb stranu 3. Napravite fb grupu i u nju dodajte 10 000 ljudi

edit: stranica je napravljena i broj ljudi polako raste.. Za pocetak radimo marketing sa minimalnim budzetom.

Kupite one kao slike kamiona i tako glupe stranice. Ima baš dosta likova lože se na to. A da bi bolje reklamirali stranicu napravite i profil.

@Радјард Куплунг
To je checkbox, trebao je da sluzi za geolokaciju ali smo odustali od toga pa cemo ga ukloniti.
Name, asc ... cemo prevesti, samo sto ima mnogo bitnijih stvari koje zavrsavamo jos uvek
Sajt je radjen u wordpress-u

@Lukѕ
Sigurno da ima. Postoji preko 40 prijavljenih prevoznika samo iz Bg-a, tako da se moze naci vrlo lako. Mozes ih lako pronaci u kategoriji 'kombi prevoz'. Ili mozes da ukucas u pretragu sta treba da se preveze (klavir, ves masina..) i nalazi ti 100%

Napravite i profile tamo. Kao i forum. Ubacite rubriku dobra mesta za ručavanje, dobra prenoćišta itd itd. Onda ubacite kamiondzijske price i dodajte sa citavog balkana registar. Posle 2,3 godine ce vas boleti kurac kao i kaizena.

@Rasni
tbr, pogledaj malo sajt, procesljaj kroz njega.
- profili postoje, tako se prijavljuju prevoznici - naprave profil
- imamo blog, ubacujemo zanimljive pricice, a i korisne savete
i sta je jos bitno - ideja celog sajta jeste da se korisnicima ovakvih vrsta usluga olakša pretraga i svede na što uži izbor.