Prijava

Vidi nudista hahaha

Teča mi iz Ulcinja i tamo ima kuću

Kad ideš kod teče i prolaziš pored starog Bara, baci pogled desno sa magistrale, odatle je moj otac :)

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Prošo bi kroz njih ko Hitler kroz Poljsku.

vlasuljar nisi naivan nego poremecen

Svestan sam toga. Rečima Oldusa Hakslija:

„Prave žrtve menatalne bolesti se nalaze među onima koji deluju da su najnormalniji. ’Mnogi od njih su normalni zato što su tako dobro prilagođeni na naš način postojanja, zato što je njihov ljudski glas ugušen tako rano u njihovim životima tako da oni se čak i ne bore ili ne pate ili ne razviju simptome kao neurotičar.’ Oni nisu normalni u onome što bi se moglo nazvati apsolutno značenje reči; oni su normalni samo u relaciji sa duboko nenormalnim društvom. Njihova prilagođenost nenormalnom društvu je mera mentalne bolesti. Ovi milioni nenormalno normalnih ljudi žive bez brige u društvu u kojem, da su potpuna ljudska bića, ne bi trebalo da budu prilagođeni.”

не сери, мораш мање да се ложиш и то баш доста

Pa taj sto si ga citirao je poremecen koliko i ti

Pa taj sto si ga citirao je poremecen koliko i ti

Haksli se drogirao kao car, širio je svoje poimanje svemira i postojanja. Da se Branislav drogira, drugačije bi pisao, siguran sam. Otvorila bi mu se vrata percepcije, ne bi samo virio kroz ključaonicu razuma.

Svi ti psiholozi i mislioci su goli lelemudi.

Cime se drogirao ovaj haksli?

Ah, sada sam shvatio. Vlasivnjar je zapravo nenormalno normalan, dok je npr pas88 normalno nenormalan. Zbog toga shto je takav vlasijan ide po forumu i napushava kilometarskim postovima u kojima do sitnica objashnjava erekciju svinje i trenutnu pozu majke random autora, i neprimtno kroz tekst zapravo pokazuje koliko je njegov um savrsheno normalan jer je u stanju da shvati svinjinu erekciju i do tachnina opishe taj nerastow qrac.

To je ta normalnost.

Otvorila bi mu se vrata percepcije, ne bi samo virio kroz ključaonicu razuma.

Koliko ja samo volim ove tvoje bisere.

pseto88
Cime se drogirao ovaj haksli?

Najviše pejotlom, a mislim da je i LSD cepao.

e a sumnjao sam na lsd ali mi je delovalo kao malo previse smisleno(smisleno ako si na lsd-ju ovako je baljezganje naravno) ovo kenjanje

Imate nudisticku 500m od sutomora ka baru. Tamo sam jedino picke vidio. Inače plaža govno heh

има и на јазу, јаз 3 тачинје. скроз на крају (или на почетку зависи како гледаш) правац ка жутој греди

Ima i u Igalu, ali tamo sve neke gadne babe. hemoroide leče, šta li?

Haksli koristi "normalan" i "nenormalan", tu je zajebao stvar. Englez.