Prijava

Opaaa nadam se da ću jednom i ja doživeti da vidim kako je to kada ti tim igra u EL.

Džoni, za sada moduješ bez greške ovih poslednjih 15 minuta ^___^
Samo još vidi za ove banovane da uradiš nešto

Bio je veliki čovek, autor i skečer pre svega.

Kao što rekoh još pokušavam da se setim gde da vidim ko je banovan .)

Na poslednej aktivni

Al i mene odbanuj, spao sam sa liste. I odaberi mi poster pls treba mi 1 za boju brate

знаш какво је правило у мод тиму, кад неко други банује нема ти њега шта да исправљаш, једино да банујеш и дупли кад дође да смара

Debeli bundzijo ti nemaš nikakvo pravo glasa.
Od dogorelog sajt je propao.

Odban za Glomaz Injectory u vezi štrajka - ako ne može odmah odban, da mi se smanji kazna. Putinki da se smanji kazna sa 27 godina ili da se automatski odbanuje.
Rasni, Jupiterac, Ollanik i ostali su banovani zbog štrajka. SilovanjeKomšija je banovan zbog vređanja na četu, forumu i... nemam pojma gde.

Došo djoni da nas popali pa otišo.

Debeli id u kurac reko Pseto se logovao na Bohora pa pise gluposti hahaha

још једном питам, откуд овој жгадији идеја да се уопште нешто питају и да се њихова реч разликује од мумлања шлогираних стараца у старачком дому

To nisi timpitao, ja sam pitao odakle moralnom gmizavcu kao ti pravo da praviš ikakve liste i da jedeš govna.

то је моје богом дано право

аха шта ћеш сад

moram nesto reci...nisam spemovao ZBOG STRAJKA nego jer sam video da se spemuje,strajk je nesto sasvim drugo,plz stratismir nemoj dramatizovati(ollanik)

толико су глупи да су ово назвали штрајком...

podrzavam caru i to,ali mene strajk nije zanimao mnogo jer mi je odgovaralo stanje gde modovi nista ne rade

и на крају нису успели да ураде то што су хтели него су згњечили ко бубе без речи, слепчуге