Prijava

Pa više personalitija ima ova Jebačeva nego ove dve Fenderove zajedno, pa čak i da im pridodaš i sve ortakinje sa kojima se fotkaju, ma koliko da su bez neke konkretne mane, ali nije to suština kad posle dva skrola više ne mogu da ih razlikujem koliko su sve iste.

Ovo što kaže brat agilni. Sve su identične.

jebac brate kakva je ovo disproporcionalna ogavstina

ma dobra je za karanje, al predosadne su hahah, nikad bas nisam drkao na te slike sa instagrama, volim kad se vidi malo celulit i neke nesavrsenosti, ovo je bas smorina

хаха огавштина јебем те уста гледај какве сисетине има спаво бих на њима

Marka bih kandidovao za Nobelovu nagradu, čovek nas uči šta su prave vrednosti.

riba zapravo ima bolju bulju nego sise po mom misljenju, ovo su samo one lozacke sise za klince (bez uvrede mapko) a kad joj skines brus vidi se koliko su ogavne jos vise onako
glavu necu ni da komentarisem, izgleda kao skupljacica kukuruza

osecam da ima bradavice ko volan od fapa

kakav je bio tvoj odnos sa majkom?

зашто кад год кажем да волим велике сисе неки квазипсихолози морају да кењају пустите ме да балавим на сисетине

Lepo je kad likovi komentarišu pičke koje ne bi mogli za dva života da smuvaju kako su krš.
Magija interneta.

ne bih mogao jer nismo ista kategorija ona je umisljena instagramerka a po mojim kriterijumima je svaka picka koju sam jebao bolja od ove

u smislu da nisu imale facu kao kurve iz ets stari grad i imale su sise srazmerne telu

Eru, zavisi kako gledaš na stvari. Meni ova jebačeva ima istu facu kao Melisandra iz GoT, a ne kao te kurve o kojima pritom očigledno ne znam koliko i ti. Pored Melisandra vajba, ova ima velike sise. I dobro dupe. I personaliti koji izbija iz fotki u poređenju sa onim "srazmernim" robotima sa prethodne strane sa kojima sam je uporedio i kakve su ti izgleda ideal. Šta više poželeti na temi "dobre pičke"? Nesrazmerna je? Pa jbg i ja sam nesrazmeran, oprostio bih joj. Tj. ne bih joj oprostio.

Ne znam šta to jebeš, ali realno, ovu i zakopčanu do grla da vidiš na ulici ne znam šta joj konkretno čovek može zameriti. Evo, ovde joj nisu sise u prvom planu i zamisli je da sedi u busu preko puta tebe i onda zamisli sebe bez bale koja ti curi niz obraz. Teško. Ma šta ovde ti pisao.

Mada gledajući i ovu temu i onu "ideal lepote", ljudi se dele na one koji vole dosadno-savršene i na one koji vole savršeno-nesavršene, tako da ću imati razumevanja, ali se s ponosom svrstavam u drugu grupu.

I da, da pohvalim Apofisa za Tatianu. Jedina Ukrajinka za koju ne pomislim prvo koliko joj je potrebno platiti za seks.

ma daj kakvo balavljenje sta pricas vide se po bgu vazda bolje picke i to svaki dan ne znam izgleda mi kao jevrejka neka ali dobro ko sam ja da kazem 170k ljudi da je riba nista posebno

Bonus trivia: Čiji ćeš osmeh upamtiti 60 sekundi nakon zatvaranja fotke?

https://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/1286434/81669045.jpg