Prijava

A jbg, Rasnee je bio atenšnhor kako ovi mladi kažu. Tilmara je samo dosadan solidno

A nije tilmo dosadan...tilmo je vise onaj lik koji tako dodje kad neko drustvo bleji al niko se ne ustrucava da mu kaze aj mrs majmune u kurac, jebo te ko te zvao, prekini da pricas na sat vremena itd i on to zna i zivi za trenutke kada izgovori e imam ja maramice, hoces punjac ili e sad je bio tu rekao je da dolazi za pola sata

Tilmo dopuna neprijatne tišine

Tilmo-onaj lik sto ga lupis po glavi kad padnes na lajvu

Tilmo-aj otvori vrata stigo je potrcko lik

Da, jer te gleda belo i ne deli sa tobom bol koju tada osećaš

Tilmo-aj odvezi mareta gajbi u zeleznik lik

Definisaću Železnik jednom kao simbol dalekosti

Iza ledja zeljeza male vidre

Gotivim ja vas, ali ovo je deo vašeg odrastanja.

Morate proći kroz ovo.

Cekaj sekund kucam jedan bas bas solidno dugacak post sa jednom izmisljenom pricom u kojoj sam ucestvovao koja je za nijansu bolja, ludja i komplikovanija od tvoje

Dobro pseto. To je debelo provaljena fora.

O tome pričam, moraš se mrdnuti iz te žabokrečine.

Shvati ovo kao dobronameran savet.

http://vukajlija.com/forum/teme/67956-institut-za-daunologiju?strana=14#post_3594994

e pez ako hoces da budes u nasem institutu kao doktor mislim da nema pitanja uopste dal bi bio primljen ili ne
ja mislim da si ti i uveo da zovemo cekaonicare daunima,secam se da nisam uopste ikakvo misljenje imao o njima samo da pricaju one price ko da su zaglavljeni u liftu i nije im prijatno ali ajde da pricaju nesto kad su vec tu...i onda ulazim tamo i gledam ih i stvarno otkad si rekao da su daunovci ja sam video daunovce kako skakucu tamo po cetu i poceo i ja da koristim to jer ih je stvarno opisalo prejako

Ajde ko boga vas molim ako neko ima putinkin snimak za dauna mlatonija(mojeg velikog prijatelja prim. aut.), jedno od ljubaznijih snimaka sa ovog sajta

Pa umreo je link, zato pitam :D

A umilan je glas bio, iako si NEOSNOVANO smešten u daun koš