Prijava

DPSC, ili ti ga Skecher.

расни - крљуштасти тип дауна... овај дауновац је у потпуности прекривен крљушћу браон боје која му представља изузетно чврст оклоп, отпоран на било коју врсту увреде што му помаже у егзистенцији на овом сајту... у дивљини није уочен неколико десетина година, неки чак више и не верују да постоји... расни је деценијама у својој јазбини (септичка јама у дворишту његове породице) покушавао да од материјала из јаме направи своју војску миниона али је схватио да ће му за то бити потребно неколико састојака од којих је најбитнији днк дауновца пиц... у међувремену покушава да завара недаун попупацију гипсаним минионима купљеним на екскурзији у андрићграду, али сви су свесни тога да расни неће имати своју армију све док митско биће пиц не буде пронађено... сви се надамо да ће га наш представник за босанскохерцеговачко тржиште кбо предухитрити и искористити пицев днк за биолошко оружје против даунизма... ех помози нам свјета дјево маријо...

Slusaj ovoga hahaha pa ko kaze da si ti kompetentan za raspravu jbt. Pa ti si nerast gajbicar jebeni hahah cuvaj se sad ce bozic

Dodao bih da je chekaonica prirodno staniste koje jede svoju djecu: prvo im ponudi staniste dok ne postanu neko i neshto, ali trajno deformizuje, pa kada i postanu neko i neshto vracaju se u svoju rupu. Moderni daunovci su najcesce mali, ljepljivi i vrlo snalazljivi: znaju da troluju i smaraju nedaun autora, nedeljama, stvarajuci u njemu cauru iz koje ce izaci daun. Na srecu, vecina autora to forimiranje uoci, te stresu sa sebe dauna sto je prije moguce.

НИКАД НЕЋЕШ ПОБИЈЕДИТИ РАСНИ!

НИКАДА!

vidiš li o čemu sam pričao cl? kao da gledam strica ponovo... eh.... :(

Parenje medju daunima:
Proces za koji nije potrebno da stranke budu suprotnog pola: naime, dva dauna imaju zajednicki "humor". Zatim, na vuku dodje novajlija, tek izlegao iz caure. Zatim se daunovi svojim organima spajaju oko novajlije, sto ovome ne smeta. Kada je sluz zahvatila novajliju, on postaje mladuna gore navedenih. Sad je na njega red da trazi dauna i da svoju sluz prenosi.

Na šta misliš konkretno eru?

Marko, zanimljiv opis, u predviđenoj formi opisan daun, možda malo čačanski ali lični pečat je nešto što cijenimo.

Clan, moje istrazivanje prilozeno u vise postova

jebeni degenerici postavljaju ovde a napisao bih 6x bolje disertacije, predlažem lok na temu i da se istraživanje nastavi u prirodnom staništu

нема висе имена одаје врло битне информације о својој врсти... предлажем колегијуму да га не уштројимо на крају

znaci cim sam video naslov reko ova strana ima buducnos! uzmite me za institutara. ili bar za dauna. sta se vise placa.

Skoro bivsoj vrsti... Trudim se da se oslobodim sluzi.

nvi prejadan lik, izbaciti ga iz cele priče, ništa lično...

eru, to je tvoja greška. Ne vidiš ono što mi iskusni daunolozi vidimo.

NVI se možda ne nalazi u svom prirodnom okruženju ali definitivno se tako osjeća u ovoj eksperimentalnoj sredini. Ovim pokušajem da se izdvoji od ostatka daunova nam daje važne odgovore na neka pitanja. Npr. na osnovu ovoga možemo izgraditi teoriju prema kojoj su daunovi svjesni toga da su daunovi i žele prestati to i biti.

čika bulja mi uzeo slavu na ovom printu jbg

Clan, ne budi daun. Samo dajem rezultate istrazivanja.

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201401/290581/medium_Screenshot_2015-08-23-20-43-52-1.png

Samo da se zna da je Eru mozda isplivao napolje, posto pripada tzv. daunima "kameleonima'i moze se predstaviti kao nedaun, alj neki krucijalni daunovski simptomi se ne mogu sakriti, kao ovaj gore navedeni