Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Zamisli govneta, hoće da navuče maler, da i mi ne pokorimo Francusku. PU!

  2. Haha, ako ne daj Bože budemo igrali protiv Fra za treće mesto, za Pjera znam da će za Trikolore navijati, a i Đovak će da ima sukob "interesa".

  3. кад боље размислим, добиће нас литванци тесно а французи 21 разлике

    запамтите овај пост пичке

  4. Ne dirajte mi Nocu, pokazaću svoju mračnu stranu !!!!!!!!!!!!!!

  5. To je skroz dobro, ako naši počnu da gube Đovak siđe na poluvremenu i otkupi ceo Litvanski tim.

  6. http://www.sportklub.rs/zagrepcanin-bjedov-na-klupi-srbije-posvecen-sam-uspehu-reprezentacije

    Наши играју и за комшије, јер ако освојимо, овај човек ће постати први Хрват са златном медаљом!

  7. Nemoj širiti, pripisaće kroati sebi zlato.

  8. ja sam iskreno mislio da ćemo da popušimo na ovom prvenstvu i super što još jednom u životu nisam bio u pravu, kao i mnogo puta do sada što nisam bio u pravu

  9. Šalabajzer

    Zamisli govneta, hoće da navuče maler, da i mi ne pokorimo Francusku. PU!

    Hahahaha a jbg, možda došao čovek baš da uzme pelcer za pokoravanje te Francuske.

  10. Veliki je as Andrea Branjani, veliki je to majstor.
    Moze za dva, a bogami i za tri.
    Ponekad ide jako do samog kraja.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica, 17. septembar 2015 20:48)

    Djentile ume u odbrani jako, a ponekad i prejako.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica, 17. septembar 2015 20:49)

    iiiii Galinari, nema kosa za dva, ima za tri.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica01, 17. septembar 2015 20:50)

    Veliki problem , za velikog majstora, velikog borca, Danila Galinarija.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_extended, 17. septembar 2015 20:52)

    to je ta dabl dabl masina, Furkan Aldemir.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_extended, 17. septembar 2015 20:53)

    Veliki majstor, veliki as, nije imao kud, prihvatio je odgovornost.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_extended, 17. septembar 2015 20:57)

    Stisnuo je u odbrani Satoranski.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_ext, 17. septembar 2015 20:57)

    Velemajstorski je ovo odradio, veliki as, veliki majstor Giler, nema sta.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_ext, 17. septembar 2015 20:58)

    Moze on da pogodi trojku, u sutu spolja.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_ext, 17. septembar 2015 20:58)

    i jedni i drugi kada igraju maksimalno, mogu jako , jako dobro u odbrani.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_ext, 17. septembar 2015 20:59)

    iiii, jos jednom ide u levu, jacu levu stranu.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Dendalica_ext, 17. septembar 2015 21:00)

  11. Veliki as, veliki majstor - Petar 'Dendalica' Denda
    EDIT: A fali ono kad je objašnjavao da je Barnjani poznat u NBA ligi zbog blokada i svoje dobre odbrane. Mada fali još dosta toga, mogla bi knjiga da se napiše od njegovih bisera.

  12. Velemajstorski je ovo odradio, veliki as, veliki majstor Giler, nema sta.

    haahaa

  13. издркајте да их боље јебемо после

  14. АЈДЕ БРЕ ШТА СЕ ФОЛИРАТЕ КУРЧЕВЕ У РУКЕ И ДРКАЈ

  15. http://i.imgur.com/ALdCIfc.png
    избаксузирао сам осећам

  16. ја не морам да дркам већ сам свршио у гаће без контакта

  17. mnogo se lozite, nevalja to

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.