Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ложим се још негде од јула или кад је оно било окупљање

  2. И ја вала, нисам гледао смо припремне итакмице против Израела. Цијели дан гледам на сат и молим да што прије почне утакмица.

  3. Ja se ložim još od kada se završilo prošlo svecko. 5. septembar mi bio utefteren u kalendaru ko crveno slovo.

  4. Da napišem sada, i ako izgubimo obe do kraja, svaka čast Saši Đorđeviću koji je za samo godinu ipo dana povratio kult reprezentacije, lolo. Ozbiljno, momci ne zaslužuju pljuvanje i u slučaju 4. mesta. Nisu pičke ko fudbalske 'kolege'.

  5. A malo o utakmici, mislim da bi je izuzetno značajno da Simon, Milosav i Kuzmara sakupe nekih 10 poena danas, njihov doprinos u napadu je nemerljiv. Time bi rasteretili ove nosice. Red bi bio da se Bogdan probudi, neke tri trojke, od njega nije mnogo. Braniti ovima pik(Valančijunas i Kalnietis) i čuvati Mačijulisa, nadam se da im niko četvrti neće iskočiti.

    Ako ubacimo svojih 88 poena, mislim da nam Litvanci ne mogu isparirati.

  6. morate se pripaziti prevelike euforije koja u slucaju neuspeha se konvertuje u mrznju. dakle, samo smireno, morate biti pravi i jaki u glavi jer

  7. mudrost prati hrabre a nesloga ih razgradjuje

  8. ИДЕМО МОЛЕБАН ЈЕБИ ЛИТВАНЦА

    https://www.facebook.com/National.basketball.team.of.Serbia/photos/a.283467198452122.1073741828.283345961797579/616131758518996/?type=1&theater

    АМИН ! НИЈЕ ПРЕТЕРИВАЊЕ ТРЕБА И БОЖИЈЕ ПОМОЋИ ЗА НАЈПРАВЕДНИЈИ И ДУХОВНО НАЈЧИСТИЈИ НАРОД КАО ШТО ЈЕ НАШ НА ОВИМ ПРОСТОРИМА ! СРБИЈААА !!!

  9. Нешто размишљам, па схватих да никад нисам видео да су било коме дозволили да унесе неку животињу у халу, па чак ни највећим светским звездама. Надам се да ће онда бар Златана повести Ноле.

  10. "Ladno al standard jebiga"

  11. СРПСКЕ ЗЕМЉЕ СРПСКИ РОД АЈДЕЕЕЕЕЕЕ

    https://www.youtube.com/watch?v=6yEzjuYiZ5o

  12. ноле ће пратити утакмицу у хали?

  13. eto dobice nas litvanci jedno 5 razlike

  14. Ovolku dominaciju Čeha nad Letoncima nisam očekivao

  15. e ali kvota na jebene Litvance je 3.20 pa prelol pa prelol... igram ovo

  16. Baš, možda im i 100 ubace.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.