Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. време је неко злато да узмемо, то је нека божанска правда после 13 година суше

    ne valja ovo braćo

  2. морао је бач да усере, саће још и ђовак тамо да се појави, аупичкуматерину одох да гађам двојку, квота 3.5.
    мада опет, бач је можда само то урадио због ђовака, да поништи баксузлук, добро је добијамо опа идемо јеби гасола!

  3. bač i đovak u kombinaciji to ti je čiso skidanje malera, nema greške - sad još samo Žajk da tipuje protiv nas i prolazimo garant :)

  4. играо сам кладионицу пре неки дан после сто година и чекам још по један исход на оба тикета за наплату. на једном чекам победу литванаца у полу-финалу, а на другом шпанија осваја ЕП. или злато или добијам на кладионици, тако да не морате да се секирате много. с обзиром да ни кад сам играо ништа нисам добијао, лол.

  5. Što pričate više o finalu sa Špancima, nismo ni 1/2finale prošli još. Odbrana malo mora da se dovede u red, i toeto, što se napada tiče mogu da natrpaju čiji god hoćete.

    Iskerno mislim da će Valanc natrpati svoj poene, ali da se pobeda ne dovodi u pitanje.

    Pa pričamo o finalu, jer se pobeda ne dovodi u pitanje :)

  6. или злато или добијам на кладионици, тако да не морате да се секирате много.

    ух, добро је, имамо алтернативу, имамо и коме да правимо дочек испред скупштине. ево мени већ лакше.
    :)

  7. реално, велики успех би то био.

  8. Truće, crni sine, otkud ti ideja da se tako kamikazno kladiš?

  9. што да не? ухватио сам све остале, само ћу да наплатим душевни бол ако га буде.

  10. Za ostale ne pričam, ali ovo za Litvance i Špance ne razumem, ni Maljković se ne bi tako kladio...

  11. не знам за маљковића, али ја ћу мање да се нервирам ако будемо лоше играли. а играо сам литванце са хендикепом, тако да можемо и да прођемо и да добијем тикет.

  12. To što je nepisano pravilo kladionice da se nikad ne kladi navijački, ne znači Truć da moraš da igraš kontra... haha

    Pred, pobjeda se ne dovodi u pitanje, al ne znači da ne treba spominjati uopšte da nam ta pobeda treba, već se postavljaju taktike za Gasola, načini da ga Kuzmara oplodi (lol) i sl...

  13. Čuj manje, ne znam osećaj ne kladim se. Nikada nisam probao to utešno klađenje...niti bilo koje drugo.
    Da mi pobedimo, a za tvoj tiket šta bude.

  14. Game Notes
    Serbia's Nemanja Nedovic tweaked his back during the third quarter of the Quarter-Finals - an issue he's had on-and-off since training camp. But the guard said he hopes and want to be able to play.

    Mada mi je ovo malo nejasno, Nedović je bio zdrav cele pripreme, kako onda od tada vuče povredu? Nebitno, valjda će da bude zdrav.

  15. Jel me jebete da govno ide tamo? Necu da gledam ako dolazi majke mi ima da ga prikazu kad se lomi tekma i usrecemo napad i izlomicu opet sve. Pa kad god neko govno strpaju u kadar mi puknemo

  16. već se postavljaju taktike za Gasola, načini da ga Kuzmara oplodi (lol) i sl...

    Gledao sam juče na televizoru, rekao je Sale Nacionale, da nećemo više nikome da se prilagođavamo sa tim mini podešavanjima igre, nego ćemo do kraja da igramo svoju igru, i da ga parafraziram - ima da plodimo!

  17. E znate sta, ja mislim ono sto sam mislio i pre dva meseca-da cemo mi ove jebati kurcom.

  18. Daj litvance ajde poskakuje mi pisa

  19. Је л' долази и Пјер?

  20. Volim da bacim pogled na teletekst na HRT-u...Posle Finaca su napisali da su se Finci držali do 7 min pre kraja (na minus 7...lolčić), a za Čehe na 4-5 minuta do kraja (ako se ne varam takođe nije bilo manje od 7, i Profesor im metnuo dve trojke). Neka se i Litvanci tako drže, ne pravim pitanje.
    2009. smo ih slomili njihovim oružjem, dali smo 7 trojki za redom (od čega Novica 3, a poslednju Tepara).
    Kako god - pobeđujemo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.