Prijava

Govore drugu "ludaku jedan!" kad ih uhvati za dupe

2. Izbacivanje na fb statusa tipa "sa (ime prijatelja) u (ime nekog fensi kafića)"

Slikaju knjige svoje ukoričene nekim najlonom iz fotokopirnice kod fakulteta i markere i kafu i čokoladu (za bolje pamćenje hehe) i izbace na instagram hešteg ispitni rok hešteg uči seeee

иду у фенси кафане

@Paninaro

Ostroga mi isprva (prvih deset dana) me tako nervirala ova defka jer su me predstavili kao nekog najgore izdajnika ali u zadnje vrijeme umirem svaki put kad je čitam. Naročito na onaj dio kako "nijesam imao pojma da igram wow ali sam se trudio" topkek jebeni. Ja sam napravio igrače od Banja, Coe i Stoja. Da ih nijesam ja naučio svemu što znaju nikad ne bi mogli kill na battlegroundu uzeti ali dobro. Da ne pričam da sam ih redovno carry-ova i u PVP a to kako sam tenkova u PVE to je već priča dostojna starog zavjeta.

Kad utripuju da su crnci.

Nose cvike bez dioptrije, zavrnute hlače uskih nogavica, duboke tene sa jezikom naprijed i onu šalu na stranu od frizure. Pa se čudimo, oklen bijela kuga, oklen vještačka oplodnja.

+100000

I uz to i one nočare za sunce sa crvenim okvirima... brateeee.

Када пишу блогове о мушко-женским односима

I ovo, al mene naročito nerviraju oni feminacistički blogovi đe seru o jednakosti i ravnopravnosti ribe kojima ništa ne fali u životu.

Тумблр је крив за та срања највише, јебем га у уста то је неки такав белац направио.

Али остави на миру наочаре за сунце са црвеним оквирима џД

definicija je vrh, nebitno je li istinita ili nije. pozdrav druže.

Али остави на миру наочаре за сунце са црвеним оквирима џД

jebi ga brt, obično idu u kombinaciji sa Nirvana majicom, šarenim starkama i još šarenijim bermudama.
Drugim riječima, dio su uniforme prosječnog "kako je nekada sve bilo kul a sad ništa nije kul" klinca.

Druga situacija je kada se noze uz trešu i tada potvrđuju status nekoga kao šabančine.

Kad se krste kad prođu pored crkve i to i ako je crkva podaleko. I ako voze.
Mada bi me to nerviralo i kod crnaca.

Kakvih belaca bre živite na balkanu, serem vam se na te američke fore. Eto to me nervira.

celtic
Nose cvike bez dioptrije, zavrnute hlače uskih nogavica

Pantalone care.

jebi ga brt, obično idu u kombinaciji sa Nirvana majicom, šarenim starkama i još šarenijim bermudama.

Онда не мислимо на исти модел, све ок :Д

Kod nas su čehla, zbog "pantalone" moš dobiti zubić manjka, care.

Koje patike od 150e mozes nositi do kraja zivota?

treba vas i prijedorčane, dobojlije i one sa pala našamarati zbog hlača i tako tih riječi

a tek hlaĆe kad kažu

Makarone, ćude tamo. A i oni sa Pala kažu "pantole".

EDIT: Ni ja ne podnosim hlaĆe, ako ti je za utjehu ;-)

ma ima ih sa hlaće, a i tole haha

Ovo je bilo za hlace