
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
nisam učestvovao ali srećna nova godina nenade i da ti bog da sve što je dobro
ljubazan pozdrav!
Hvala mili takođe ok?
da da, apsolutno
Jesam pobedio?
Koliko me nervira Haris Džinović jebem ti
srecna svima nova godina!!
Ajd ne seri ozb
Koliko me nervira Haris Džinović jebem ti
+2016
Ja ne mogu da slušam
Nekog ko mi je inace odvratan, zato ne slušam Balaševića, i ako znam da bi mi se verovatno svidela njegova muzika.
Obrazlozite pls
Šomi govnar panonski me ne nervira samo ga ne volim, ovaj me nervira mrtvak jebeni
I?
Шта и? Па гласање траје до светог Јована, уствари до 22. јануара, јер ће неки можда славити славу 3 дана па док се људи поврате. После иде и кинеска Нова година, тако да не морамо да журимо.
I ja se još oporavljam, uopšte se ne čudim što ljudi nemaju živaca ili snage da čitaju i gledaju toliko mnogo materijala.
ja glasala
pobediće ljubav
dabome
http://www.wpclipart.com/signs_symbol/gesture_mood/thumb/thumbs_up_3_T.png
fendere kako izgovaras ovo "Jovana"? Jel otegnes izmedju va-na ili??
Јашта. Отежем на то слово А као и сваки Моравац.
napetost raste, raste, samo tako raste...
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201512/166763/tumblr_nlgtc1pa521sg888so1_400.gif