Prijava

ma ne ljutim se znam lololololololo
najnejasnije takmičenje ikad lololo
kajzene pajebemteviše umoduj me!!! Naslovne strane imaju da sijaju ko las vegas ne mora da plaćaš Bibu!!!

hahahahhahahahahaah u duxu takmicxenja

Ako se pod "kasnije" računa edit nakon 10 sekundi jer je slučajno samo prvu reč postavilo onda da.

Ne, racuna se nekih 20min ili koliko vec. Posle toliko sam se vratio za komp i video da stoji samo ta jedna rec i tuzni smajli tako da ti nije mogao izbaciti samo pocetak i kraj posta lazes jer si svestan koliko je lejm kasnije editovati post a da ne pricam o tome sto te je to toliko kopkalo da si razmisljao o tome haha reci koji je to level sujete kad ne mozes fazon da rucas an miru nego razmisljas kako nisi lepo odgovorio nekom na netu pa je bilo ono hej hej setio sam se sta sam mogao napisati bezobraznom psetu88 jer me je uvredio i povredio krhk sam kao ljuska kukuruza da ne kazem nemastovito kukuruzovina.

Ne prosipaj se, valjda znam nakon koliko sam editovao. Da mi takvi poput tebe budu preko 20 sekundi u mislima kobejnovao bih se.

http://vukajlija.com/recnik/autori/262098
е на њег сам мислио.. Појзен

Šta znači kobejnovati se brt?

Bohore brt, to je Ciklon malo drugačije definisao ali ja na to gledam kao na "samoubiti se".

Ne prosipaj se, valjda znam nakon koliko sam editovao. Da mi takvi poput tebe budu preko 20 sekundi u mislima kobejnovao bih se.

to sam i hteo da ti preporucim jer ti ocigledno jesam bio u mislima

očekuju se lukac i jocko i takmičenje počinje dalje... čim se jave eto mene sa pravilima u naredno kololololo

AJTE BRE VAS DVOJICA BEMVEUSTA! NE MOGU DA DOCEKAM DA VIDIM STA LI JE LOBANJA OD GUGIJA IZMADJIJALA ZA NAREDNO KOLOLOLOLOLO

Jesam! Šta s' dereš...
Jocka čekamo. xD

Eo ovako.
propozicije:

1. Naziv pesme koju dobijete biće vam naslov definicije.
2. primer mora biti u datom veku
3. dijalog je obavezan između voća, povrća i životinje. Da li će iskoristiti sva tri u dijalogu ili dvoje ili jednog koji razmišlja to je na vama
4. Poznata ličnost takođe može biti u dijalogu a i ne mora. Njome baratate kako vi hoćete.
5. POslovica ili misao mora biti završna reč u telu definicije. Kako god znate i umete lolo

Primeri primera:1, 2, 3, 4, 5

SMERNICE ZA AUTORE:

za Fendera:
1. "Ti ne ličiš ni na jednu" Ljuba Aličić
2. 26 vijek nove ere
3. papaja
4. kupus
5. Roni O' Saliven (snuker)
6. Sabljarka iz Dunava (ona iz Bumeranga lololo)
7. "Kvalitetna odluka je poput dobro tajmiranog naleta sokola koji mu omogućava da udari i uništi njegovu žrtvu."

za jocka:
1.Морем плови једна мала барка
2. ХХ век
3. Шљива
4. Краставац
5. Џим Кери
6. Макаки (мајмун)
7. "Ако хоћеш да пљунеш, пљуни у шаку"

za mladu partizanku:
1. Hipnotisana gomila
2. XIV vek
3. sliva, džanarika
4. paprika
5. R. M. Točak
6. puž, ne golać, onaj s kućicu lolo
7. Mrav je znao orla ali orao nije mrava.

za Čegija:
1. Лоша срећа
2. 18. век
3. јабука
4. парадајз
5. Дејвид Бекам
6. тигар
7. Која кокошка много кокодаче, мало јаја носи.

za lukca:
1. Jesen je plakala s tobom;
2. 15 vek nove ere
3. jabuka
4. kupus (kiseli ribanac)
5. Rambo Amadeus
6. sabljasti tigar
7. Ko se u mleko opeče i u jogurt duva

za šoneta:
1. Мени је с тобом срећа обећана
2 - 14. век
3 - Јагода
4 - Боранија
5 - Миланче Радосављевић
6 - Тетреб
7 - Зашто стално лупамо главу да ли смо очеви наше деце, а не питамо се да ли смо деца својих очева?

za kvejka:
Daleko negde, ko zna gde
2. vek nove ere
banana
grašak
Igi Pop
ulješura glavata
''Moja sreća nije tvoja sreća a tvoja sreća za mene je nesreća''

Brate, koji si ti lik!

hahahahahahahahahahahahahahaha

Дакле и даље слободни стил писања или си још нешто смислио појзен лобањо!?

Priču već imam lololo
još samo defku da nađem da definišem xD

Sone, pale ti moje smernice lololo
ko je meni ovo zadao?

I ko peva ovo Losa sreca? Viki Miljkovic? :)