Prijava

sto si otvorio ovu temu?

http://www.imdb.com/title/tt1570728/ - Meni veoma draga komedija. Iako je tu Rajan Gosling, njegovo je prisustvo anulirao genijalni Stiv Karel. Takođe, tu su Džulijen Mur i Marisa Tomei koje su odlično odradile posao. Malo Lolitinog kompleksa daje dodatnu lepotu filmu, tako da je definitivno za ovu temu.

jednod dana, pre jedno 10--11 meseci krenuo sam od početka one stare teme za filmove da gledam predloge i stigao sam do 180 strane i skinuh jedno 50-60 filmova.
Brate mili kakvih sam se filmčina nagledao... dobro, bilo je i par onako, ono nisu loši ali ne bih ih opet gledao u neko bliže vreme...

sto si otvorio ovu temu?

Evo, pitaj Prova, koji ovaj film teško da bi ikada predložio na onoj ozbiljnijoj temi. Sve što je napisao o filmu, slažem se. Preporuka i od mene.

Agilni, nisi u pravu. Onaj sam film preporučivao na temi par puta, ali je definitivno pogodniji ovde.

Mickey Savage, sto preporucujes filmove na ovoj temi.jok sad treba da pratimo dve teme za fimove.svaki film moze da se preporuci i na staroj temi nije tamo nista odredjeno sta moze a sta ne.agilni koji si kurac otvarao ovu temu

ozbiljnoj temi..alo mozes na onoj temi da preporucis svaki film koji ti se svidja.nije to nikakva ozbiljna tema jel si lud.

Ne znam koliko je Agilni otvorio temu sa trol ambicijama, ali izgleda da definitivno ima tog potencijala. :D

http://www.imdb.com/title/tt1045670/ - Preporučio nedavno i na matičnoj temi. Film jeste romantična komedija, ali je scenario fantastičan i film je definitivno dobar. Agilni je, sećam se, pre preporučivao engleske novije komedije, tako da će mu se ovo svideti, pod uslovom da nije gledao.

Labokv, a što ti smeta? Iskristalisalo se tamo jedno društvo vremenom, preporučuju se zaista vrhunski i vrlo ozbiljni filmovi, ali samo takvi. Preporuku za neki "običan" film koji mi nakon nekog težeg dana na poslu ponekad baš treba nisam video mesecima. Eto, otud ova tema. Ako zaživi, super, ako ne, ko ga jebe.

nije bitno dal troluje ili je stvarno toliko glup, neko ce ovde da preporucuje filmove i onda treba da pratim dve teme sa filmovima uzkurac

Hvala, Prove,

S obzirom da mi je jedan od dražih filmova (pogodan za obe teme) "Cashback" (http://www.imdb.com/title/tt0460740/ - 9/10), ovaj mi se čini da će takođe lepo da legne.

OFTOPIK EDIT: Interesantno je videti kako se neki ljudi potpuno drugačije ophode prema tebi u zavisnosti sa kojeg naloga pišeš, ma koliko pisao sa istim intenzitetom šale i sa jednog i sa drugog (makar primećujem kod onih koji nisu upućeni u duplake).

Kapiram "misiju" teme. Ovde da idu neki "mozak na ispašu" filmovi, bez skrivenih značenja i metafora. Naravno, to ne znači da je ovo Badi paš košarkaš tema, ali ima mnogo jednostavnih filmova koji su kvalitetni i nema prostora za remeovske analize. Jesam dobro protumačio? :)

Bravo. Na onoj drugoj temi za ovakve više ne vidim prostora.

EDIT: *ovakve filmove

A ti, labokv, prati temu koju želiš, mislim da im se nazivi dovoljno razlikuju kako ih slučajno ne bi pobrkao usled gužve na ovom najposećenijem srpskom forumu.

uspeli ste da sjebete jedinu dobru stvar na ovom forumu.nisam lud da pratim dve iste teme.jel moze neko da mi preporuci neki forum gde ima tema za filmove i gde nema ovakvog debilisanja.

Prvo Jaca, sad Labokv :(

Čekam ban...