Brzo, ali nesigurno

  1. ne pratim puno ovu temu ali spreman sam da ulozim odredjenu svotu novca oko 2300 din i da se kladim onlajn, koga bih trebao da pratim ko dobija najvise

  2. Autor PuppetMaster, primećuješ da prvo kačim aktivan, pa onda ako prođe i dobitan.
    Inače od prekjuče sam dobio 11 tiketa i pukao 3. Pukao sam na 2 tenisa i jednoj odbojci.

  3. Може ли Милер вечерас да покупи 5 скокова? Играће будалина 30 минута ако не усере фауловима.

  4. koliko si ukupno zaradio na tih 14 tiketa, kad oduzmes gubitke i ulozeno, koliko si cisto zaradio
    pitam kao svaki dobar biznismen koji prvo uradi sve analize, odredi prednosti i mane preduzeca i to

  5. 500 sam uplatio na račun, reći ću ti koliko ću imati ako mi prođe Vesna Dolonc sad.

  6. krajsler je primer kako se igra kladionica

  7. Eno ti pogledaj statistiku prethodne utakmice, miler 3 skoka (defanzivna), veseli 15, još je tad igrao pero antić pa pokupio par... Veselog i hantera skokove i to je.

    Doduše uvek može da se desi da padne neka lopta u ruke, da pokupi svoj promašaj, da ćušne loptu u koš iz ofanzivnog skoka, al' ja mislim da je teško.

  8. krajsler daj neki tenis od 2 3 4h kvota da bude 3-4

  9. Играо сам Мелија +. Не би требало да Жалгирис буде проблем Бросеу, мада не вјерујем да ће бити блоу аут. Граница 8,5, уздам се у једно 3 асистенције од Зизиса и Вонамејкера за зицер и једно 2 шутерска фаула, можда једна тројчица и то је то.

  10. odlično bre, i Dolonc uletela

  11. E, ovde sam baš otkinuo keša, Rosol će da grize.
    http://i.imgur.com/O3ovEkX.png
    poželite mi sreću

  12. Hahahah gde na Rosola koji ima ludu psihu. Dzankee i ja smo ga uvek izbegavali... Loš tip jbg

  13. armine jel ti svidja ova nova milijeva pesma

  14. Ako me secanje ne vara, od kada je Dzankee napustio temu, proklestvo teme je stupilo na snagu.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.