Brzo, ali nesigurno

  1. A jeste videli na mozzartu sto je neki birazer stavio 110k na kvotu 13 proslo mu, ne mogu sad link

  2. Moje brt. A sto sam prvo na real upisao rez od bilbaa haha posle sam cekao real da dodje da slikam da ne bide da sam kao stiklirao i njega a nije dosao xd

    Nisam video to armine nemam fb

  3. trebao si da igras 2-1 sevilju brt, prosao bi ti tiket da si to igrao i bio bi ti mnogo veci dobitak

  4. Srećni Kosovac pa Real ti u 90 došao

  5. Sile nebeske, smilujte se!

  6. Da si uplatio 23.7 KM pa i da ti dođe, ovako...

  7. Nimalo siguran lester danas, al ne bih volio da izgubis ovih cirka soma i po din, pomerio si se od pilicarenja RE SPECT

  8. Sta je ovo tacno nikolase kako 2 igre na isti mec?
    I ja sam mislio da zategnem protiv ane iskreno :/

  9. Mq sad samo velike pare na male kvote od malih para na velike kvote nema ništa.

  10. Cisto da se zna, clan Rasni svakodnevno po priznanju moderatora Kosmopolita trazi banove, slje screenove, cinkari i ogovara clanove sajta.

  11. Samo da se zna 2 puta sam trazio ban za dupli nalog neke nubine iz cekaonice jer mi je psovao sestru, majku oca itd.
    A pederu sa ovim parama koje uzmem ću provesti par kvalitetnih sati znaš već sa kime.

  12. ArminVanBuuren
    Sta je ovo tacno nikolase kako 2 igre na isti mec?
    I ja sam mislio da zategnem protiv ane iskreno :/

    Košarkaš Nikola Ivanović (Mega Leks) 13.5 - Eto tako
    Zategni na manje gemova

  13. Od sutra kreće novi sajt Sokera sa radom \o/

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.