Brzo, ali nesigurno

  1. vucicupederu
    Gvozden je realno masivno kobilje govno, ali ovde je svrsio po faci nesrecnom Kapunu.

    Kurvo kako je

  2. Beni, ta stavka je postojala i na starom sajtu, mislim da to nece vaziti, kao sto nije vazilo do sad..

  3. Pseto jesi uzeo lovu juce?

    Ispratio sa 20e

  4. Kada je vrednost uplate nedobitnih tiketa jednaka ili veća od vrednosti dobijenih sredstava na promo računu, sredstva sa promo računa se mogu koristiti za uplatu tiketa nakon narednog prijavljivanja na sajt.

    Nisam siguran da sam skapirao ovo dobro. A i deluje mi glupo. Ako je bonus 1000, treba prvo da puknem najmanje hiljadu dinara od para koje sam uplatio, pa tek onda mogu da koristim bonus?

  5. Ne brate nego ako uplatis soma dobijes soma bonusa ali prvo trosis pare pare pa ako ih potrosis onda trosis bonus. Tako mi jedino logicno deluje

  6. Ide vam u korist da što više uplatite. To te sve sto treba da znate ok?

  7. pa to vam je Beni kao sto ima na winwinu 100 godina

    recimo imas njihovih virtuelniuh 10 maraka
    tebi je dobitak sa tim parama fazon 50

    ti imas 40 da dignes, to 10 ne mozes da dignes, to je virtuelno

  8. Necu da uplatim nista ne igram onlajn

  9. Dok ne sprcas svojih soma dinara ne mozes da koristis bonus soma dinara

  10. ma ajde boga ti, to vam je najmanji problem haha

  11. Izgleda da jeste tako, stevane. Govnjivo baš. Sutra ću da odem da prebacim pare sa starog računa na novi, al' uz kurac stvarno ako ne mogu da koristim bonus dok ne spičkam tikete u vrednosti od dve 'iljade. Dobra jebada, nema šta.

  12. vucicupederu
    Gvozden je realno masivno kobilje govno

    Zašto ovako o meni broto, koliko se sećam nismo nikada ukrštali koplja na forumu. Da li samo zato što ne navijam za KK Dulo SPS

  13. U stvari, kad razmislim, i nije toliko glupo, jer bi ovako svi uplaćivali kintu i trošili samo bonus. Dobro, ne svi, ali oni sa malo više samokontrole.

  14. Nisam ispratio ali sigurno neko neće da deli para vama rumunskim sirotanima tek tako

  15. Mene samo zanima jel postoji neki period do kog taj bonus mora da se potrosi ? Ili da ih zajebeš, uplatiš 10 soma, dobijes jos 10 soma bonusa i odmah dignes sa glavnog racuna i kladis se sa bonusom xd

  16. Ljudi oće li Siti pobediti večeras?
    70 maraka je u pitanju!

  17. Ne, kao sto pricamo vec pola sata

  18. Somiju sam rekao rasnin je debil jbg

  19. Ps ti si ozbiljan igrač i singliraš po 500e, otvori posebnu temu za tebe, dekiaoda i druge bogataše, a nas sirotinju ostavi da se kupamo u blatu siromaštva...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.