Brzo, ali nesigurno

  1. Ko ima nalog za lajv ili moze da zove kladzu ko ja nek pegla na barsu prvu cetvrtinu samo

  2. KOJA ŠKOLA KOŠARKE BARSE AJOOOJ. KAKO IGRAJU PA NE MOŽE BOLJE.

    DRAŠKAM SE UJEDNO ŠTO JE SATOR OŠURIO AL SVE U SVEMU GENERALNO JAK POPIŠ (za sad)

  3. Evo uzimam stecov predlog za kalatesa, iako mislim da je mrtvak i da je totalno van forme, al' šta ja znam

    Izgleda da znaš, stvarno igra ko mrtvak.

  4. Velika uteha što sam znao da je kalates očajan ovih dana, da ne samo on muči - lako bih, propadoh načisto.

    Ako ništa drugo, izgleda da ću jako brzo da otključam sokerov bonus xDDD

  5. Igrajte islandjane 4+ slobodno, 2 utakmice ima, kvote su po 2,3

    Ili igrajte druge kombinacije sa golovina, 1+I,2+II, stogos ugl biće golova

    Došlo

  6. Svaka čast! Žao mi što ne ispratih, a razmišljao sam.

  7. je l ima gore ekipe od PAO po procentu ubacenih trojki? svaki put isciglare jebote...bukvalno svaki put

  8. биће боље сутра пријатељи

  9. Ханга скокови 5.5+
    Јудо скокови 5.5+
    Калатес асистенције 5.5+
    Аројо асистенције 2.5+
    Мели скокови 5.5+

    Мртви Аројо, који ми курац беше да играм на њега.

  10. Ispogađao sam sve i svasta
    Al tiket pogodio nisam
    Fakof
    Da iz 180 "dangerous attack" ako je sudeći po bet365 prenosu,oni ne mogu dati više od 2 gola, pa fakof venecuelanske lame,i naravno ako je verovati u merodavnost kriterijuma koji su uzeti za "opasnost" jednog napada :-/

  11. Znnaci izbegavajte tim koji u sebi ima dodatak imenu "deportivo" da.igrate 3+, bili to spanci. Bili latinoameri. Sto ti dodje na isto.

  12. Šta meni treba da na dve pogodjenje kvote 5,00 stavljam nesigurnu kvotu 2 kakav danak neiskustvu

  13. Nikad neću biiti na 0.
    Nikad neću jesti nesirotinjsku hranu.
    Nikad mi riba neće reći "e ne smrdis na menzu"
    Nikad neću biti Zhajk

  14. Znaci sutra pogađamo holandjane druga lika,1+I,2+II, 2+I, i 3+, a do tad srdačno paćenici. U svakoj je kladzi isti sljam.

  15. Kod mene jedan debeli samo sedi i ubija muve, tako 9 godina, kladionica je samo.menjala ime.
    "forma" , "koloseum" , "pin" , a on je i dalje ubijao muve.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.