Brzo, ali nesigurno

  1. али сајт јебе, нема ту шта.

  2. и добра је ствар што паре са промо-рачуна након проласка тикета не одузимају од добитка, него враћају на промо-рачун, то нисам очекив'о.

  3. клиперси крш екипа две ноћи за редом играју са екипама којима игра један играч из прве поставе 3 играча са клупе и још 3-4 лика које скупе испред хале чисто да попуне ростер и изгубе докле вако аман

  4. Робен, клиперси јесу крш, али не толики...вероватно калкулишу, тешко ми је да поверујем да су толике незналице:)

    Елем, отварам данас одвратни румунски сајт Меридиана и имам шта да видим...мало су раније избацили квоте за изборе него на прошлим.

    Како је коефицијент интелигенције српских букмејкера (поготово за ове специјалне "евентове") једнак просечном новинару Информера, Џ ће то радо искористити и исфинансирати 3-4 одласка на море, одлазак на Ultra Europe у Сплит, и ВИП карту за Егзит.

    СНС 46% - мање
    СРС 6.6% - више
    ДСС/ДВЕРИ 4,7% - више

    и можда

    СПС/ЈС 11% - мање
    ДС 6,2% - више

    Шта мислите о овоме? Имате ли предлоге? Вероватно стављам оба бубрега на СНС мање...

  5. али која то хрпа из пичке набацује двоцифрени постотак СПС-у, мене то брине јутрос

  6. ни мени никад неће бити јасно, вероватно немају телевизор и живе испод камена

  7. мада, ивица је мушмулица, шкембе враголасто, уме он да заведе кад си гладан

  8. druze ne lupaju oni te granice i nije to nesto gde ulazi faktor srece pa da ima nekih iznenadjenja, sve se zna to unapred, sitnice se mozda neke promene, ne zavaravaj se

  9. брате готивим те јер си позитивно луд:)

    па није ово јебени пинакл него меридиан, биће да их ти прецењујеш

  10. kacio sam ja iz mocarta iste stvari jos pre 2 meseca fazon probacu da nadjem sliku

  11. ај, можда су повољније границе тамо, тамо сам прошли пут играо

  12. где су проценти осталих странака...

    снс 47,01...може:)

  13. sns ide u plus ja i 6 clanova moje porodice cemo glasati a i sve komsije kazu da ce isto, ne slusaj medije to vode kampanju javio i truc sa drugarima, a njih dvojica ovde preko naloga vucicupederu

  14. моја породица има 290 хиљада чланова и сви ћемо гласати за ДС

  15. више ниси тако сигуран у снс плус, црве мали?

  16. igrao bih seselja minus 1,5 godina zivota jos to mi je fix 2017.

  17. 3,5 метастаза, плус ка' небо

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.