Brzo, ali nesigurno

  1. odlican prvi tiket izijem najozb

  2. и мени се допада тикет изијемов, преписаћу.
    и јокић ми се свиђа, ставићу плус на други тикет.

    батлер против сакрамента +?

  3. изијеме, испратио, ал' сам морао да ставим чикаго уместо бостона, јер је на бостон квота 1.2, а то ми није довољно за услов, јер те пратим парама с промо рачуна, нисам луд да те пратим правим парама xD

    сад сам дознао да се у сокеру парама с промо-рачуна уопште не може кладити на квоту испод 1.25, чак и ако имате 4 пара с 1.25 квотом, опет пети не може испод 1.25. срање!

  4. Јокић 10.5+
    Батлер 21.5 +
    Таунс 19.5 +
    Олдриџ 23.5 +

  5. ekstra granica na jokaru
    u mocartu je cak 12.5

  6. лажем, да бих могао да кажем да ми је прошао тикет ако стане на 11, иначе је 12.5.
    :DDDDD

    ок, без зајебанције, 10.5 стварно делује премало за њега, прелази ово до половине друге четвртине.

  7. AKO OĆETE DA BUDETE KAO JA NE PRATITE IZIJAhttp://imgur.com/BEVdL0C.jpg

  8. Obuo sam svoj air max i igrao protiv milvoki baks ;)

  9. ArminVanBuuren
    klasika jebena.

    Plačem na ovo

  10. ovako na prvi pogled, izgleda kao da pištolj drži :D

  11. AKO OĆETE DA BUDETE KAO JA NE PRATITE IZIJA

    VEĆ HUGA KAKO OSLOBADJA HUGOLINU

    http://img04.deviantart.net/5e26/i/2014/191/d/5/hugo_and_hugolina_by_ljoobe-d7q1zj7.jpg

  12. hahahhaa pa odakle vise

  13. Haha to zhajk uze mi reč sa prstiju

  14. Добро смо типовали Јокића

  15. одлично. остаје нада да ми изијемов тикет донесе новце, с тим што сам и ту зајебао те заменио бостон чикагом, већ видим шта ће да се деси.

  16. To što si dodao će te izjebati

  17. neće ništa jokari da uđe, šta je bre ono

  18. изгледа да је стегао чмар xDDDDDDDD

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.