Brzo, ali nesigurno

  1. tako je bre
    14 razlike, a ja grizem prste na 54:54

  2. Ne verujem da ikog interesuje, ali juče sam uplatio na račun 800 dinara, legao sinoć da spavam sa 2.400 kinti. Danas krenuo sa tih 2.400 i sada imam 9.312 dinara.
    Šta raditi u pm, da li dići tih 9 somova ili pokušati nabiti još, nisam pametan.

  3. da ispratim još ovaj meč, pa ću na miru da razmišljam
    http://i.imgur.com/K5uW8zH.png

  4. Brate staviti 9000 na neku sigurici do 4 kvotu i boli te kurac. Možeš kupiti paletu sokova.

  5. autor izijem ako si mi rekao da pusim muski polni kurac zbog predloga stimac + molim izvinjenje

  6. Diži pare odma krajslere, barem bih ja to uradio. Ja bih digao i na 5000.

  7. sad imam 5.300
    ako mi prođe Donaldson, a muči se, imaću 13 hiljada

  8. Digni 5000, ostavi 300 i pilicari dok ne dodješ do 1000.

  9. krajslere salji mi slobodno tvoje predloge i reci koji deo svog kapitala da uplatim
    hvala

  10. @autor Krajsler

    Da li sam biras ove tipove ili prepisujes? Ne verujem da pratis to kad fora ni ne prenose meceve izmedju 790. tenisera sveta i 862.

  11. ma odakle da prepišem @korisnik PuppetMaster
    prepisivanje ne volim, jer ne želim da dajem svoje pare na tuđe lupetanje

  12. Brate igra samo kosarke iz nekih liga i tenis 500+ igraci.
    Ja na Noleta padnem za tr 2:0.

  13. ја данас нисам ни успео да нађем онај пар који си качио око 14х, нема их ни на флешскору ни на софаскору, а први пут сам уопште чуо за њих, те нешто нисам ни ја убеђен да пратиш такве главе.

    браво за поготке, само бих волео да знам на основу чега гађаш тако нешто.

    челинџер у сурдулици, друго коло фазон.

  14. крајслер се повезао са неком мафијом сиг. или стварно прати те аманмурадове.

  15. ne pratim te ITF igrače, i ja sam danas prvi put čuo za njih, ali idem nekom logikom, ako je kvota na keca 1,60 a dvojka je 2,20 dobiće dvojka, jer da je autsajder ne bi imala tako nisku kvotu za autsajdera. Tako kladionice okreću pare, jer na te mečeve oni koji ne prate uvek gađaju keca. Sve preko ITF-a pratim, čelendžere i ATP turnire i dosta pogodim. Volim i košarku da igram, ali samo na gostujuće timove.

  16. Hvala ti što si ovo podelio sa nama, sada imam još jedan razlog da te ne pratim.

  17. YouCantHandleTheTruћ
    крајслер се повезао са неком мафијом сиг. или стварно прати те аманмурадове.

    Amanmuradova je WTA, ne možeš nju strpati ođe.

  18. evo Šomi, život mi gubi smisao
    ITF turnir odigram jednom u danu, ko je vama kriv što niste čuli za Kolšrajbera pa vam sve strano

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.