Ноло

  1. pri cemu je sve to porodicno i newoke mnooooogo blaze od 50% naroda te amerike koju prozivas.

  2. svi bi voleli da im njihov bude najbolji na lokalnom terenu, ali ne vidim da fali postovanja ni za srbina ni za rusa, da se ne lazemo.

    mnogo nam je jak taj sindrom srbima, kako se zove, kad mislis da te svi mrze.

  3. haha ja reko celt odg na moj post bacio me u rebus a on se grudva sa melkom, sizifov posao xd

  4. na tvoj post... to kako pricas ispred medija je trening, nema veze sa IQuom. tenisere treniraju, jer maltene se od svakog ocekuje da ce pre ili kasnije da izadje da prica pred mikrofonom publikom itd.
    sve su to klisei i naucene fraze, i ok je to, to se i ocekuje od njih. sto vise pricas to vise moras imas tih odgovora da izvlacis iz dzepa i sve lici na nesto.

    kosarskasi jbg, imas dobru utakmicu, izbace te pred kamere, izgledas ko melkor kad ode u bec

  5. sve su to klisei i naucene fraze

    nije valjda brt, pa sto fudbaleri ne nauce te fraze xd

    Touché

    Imaju sve pare ovog sveta, mogu da rade na sebi, pola njih ne ume da prica ni svoj jezik a ne tudji.
    Ah pa da, drazi su splavovi i fleksovanje sa zlatnim laburdzinijima.

    Sta je neko posebno trenirao Milutinova da da onakvu izjavu? Covek upotrebio rec od koje bi 99% fudbalera zaboleo mozak i krv prskala na oci.

  6. da te izbace pred kamere tebe enteligentnmog, cak i ne posle nekog umora, i pitaju te najobicnije pitanje o nekom poslu koji radis, i posle se gledas, odjednom ne bi imao vise taj potcenjivacki stav, to ti garantujem.

  7. sto mi se svidja to neutemeljeno samopouzdanje, steta samo sto ne moze nikako da se razuveri.

    kad su te snimali tako, pa si ispao super kul?

  8. haha cekao sam da odg ocekivao sam nesto grublje

    celt batke ne vidim problem u izjavi da kosarkasi a evo i teniseri daju inteligentnije i dostojanstvenije izjave od fudbalera, cemu ovo napinjanje, stono kaze Skender-aga sto je ovo braco crnogorci ko je ovaj plamen raspalio

  9. Joj kmecanja kod ovog melka, bas nekog boli kurac sto igraju srbin i rus brt samo se vi zamarate time i mi u regionu jer smo u fazonu da komsiji crkne krava i ima dosta te zle krvi od devedesetih pa na ovamo al generalno apsolutno ih zaboli kurac odakle je no1 teniser mislim stani pred ogledalo i priznaj sebi da zivimo u svijetu zapadnih vrijednosti kakve god one bile i da ih nece promjeniti mislienje i stavovi novaka djokovica

  10. https://www.youtube.com/watch?v=EtkrESRPJks

    pogle kako ga na prepad izbacili pred kamere covek nije znao sta ga snaslo

  11. Skauz šta je uopšte reko Milutinov

    Inače slažem se da postoji ta jerarhija u intelektu među sportovima na generalnom planu, to je jasno ko dan. Ne znam samo što je popenio celt da poravnava svaku topografiju, te nisu svi vouk, te ljudi nemaju iracionalan prezir prema istočnim evropljanima, te pamet je samo socijalni konstrukt, te okej je primiti u dupe ako je ugašeno svetlo itd

  12. ode ti mnogo daleko, samo kazem da random skauzer bi pred kamerama prvi put licio na fudbalera.

    mozda neki 10. put bi preso na nivo kosarkasa, a djokovic bi bio nikad.

  13. Ja sam se usrao pred kamerama u jutarnjem programu jednom, živi program. Govorio o stvari o kojoj sam držao prezentacije 100 puta pre toga barem. Izlazile su okej reči, ali nekom sjebanom ritmikom, vrat mi se ukočio, ruke se ni ne sećam gde su bile... Mnogo treninga tu treba.

  14. samo kazem da random skauzer bi pred kamerama prvi put licio na fudbalera.

    Batke sry ali zapetljao si se nesto. Da prvi put, a drugi put? A 101 put? Uzeo bih da vezbam kako si sam rekao

    to kako pricas ispred medija je trening

    sve su to klisei i naucene fraze,

    sad ne znam jel ti stalo da dokazes da sam glup pa bih se spetljao, ja jesam glup priznajem, ali naucio bih bar toliko

    sto kaze bacje popenio si nesto i mislim da ni tebi nije jasno sta oces da kazes ali ok povlacim se u pravu si odo da vezbam nastupe na daily standups xd

  15. Slažem se da nije naivno i iz ličnog iskustva potvrđujem da treba neko vreme da se konsoliduješ, ali

    Iole bistra osoba može da se pogubi na način da sere i brljavi, ali neće joj se vokabular svesti na po tri glagola, dva prideva i petnes imenica. Trema može da zadesi svakog ali i kroz to možeš da vidiš dal neko ima neku ozbiljniju strukturu u glavi ili samo slot mašinu

  16. Skauz šta je uopšte reko Milutinov

    ma nebitno zbunio sam se pred kamerama nesto ooooj xd

  17. Poslušajte nekad Mitrogola kad daje izjave novinarima

  18. Evo npr ovde

    https://m.youtube.com/watch?v=YXxjRliCOrg&pp=ygUQYWogb2RqZWJpIGxqYWtzZQ%3D%3D

    Da nije bilo kamere da ovako preseče mučki njegov prirodan tok misli, rekao bi nešto tipa “Gospodine Saviću molim vas pričekajte dok dam izjavu za medije pa ću vas pomno saslušati”

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.