Ноло

  1. Da je novax dao istu izajavu u istim okolnostima da li bi tvoj 'objektivni' komentar ostao identican eo samo toi reci

  2. ne razumem ti pitanje, postavljas mi kao da navijam za nadala sad a ne za novaka.

    bi, i posto navijam za njega verovatno ne bi ni morao da se odmaknem i potrudim da budem objektivan ako kaze nesto sto nije lose, a neko pokusava da napravi dramu i da pretstavi to u losem svetlu kao ovde.

    svi oni osecaju frustraciju kad nisu prvi, zato i osvajaju toliko. onaj ko je drugi, iz njega izbija to.

    ni jedan od ove trojice mi nije ostavio neki utisak "loseg" coveka cim se malo potrudim da ne gledam sve navijacki btw. sve lose osobine napravili fanovi. sto novaku od nadalovih, sto federeru od novakovih i tako, kolko vec kombinacija ima.

  3. Ma daj celte de ces pustiti da te novinar uhvati za rec frustracija, i laganini prihvatis taj narativ da sve objasnis do kraja u tom kontekstu, pri tome ti se taj novinar cudi sto ponavljas to. A skoro je i nadalov trener isto nesto kenjo sve u maniru da se unizi novaxov uspeh. Neam ja nista protiv toga naravno, al je kurvanjski jbg

  4. Fazon igraci sitija su bili najfrustraniji prosle sezone pa su uzeli ligu sampiona, okej

  5. Слушао сам доста Допалових изјава за новинаре и уме тако повремено да провуче нешто пасивно агресивно. У овом случају би у преводу значило: "Ето можда је освојио слемове јер је много исфрустрирани мајмун и очајни паћеник па му је много стало, није овако кул и опуштен као ја који не морам да се доказујем више". Отприлике. И Педерер је имао сличне моменте додуше као млађи, после се упристојио донекле.

  6. Valjda su rezultati bitni, a ne kmecanje, sta nas boli kurac sta ko prica

  7. Pa mora da kmeči šta će drugo narkomančina raspala da radi to mu jedino preostalo i ono malo kose dok ne otpadne jebem ti gubavca mutavog

  8. zašto gospoda piša po dobrom čoveku Rafi? je li nešto loše i pogrešno rekao možda?

  9. dirao tamo dje ne smije pas mu se mesa spansko ciganskog nabio

  10. Nole je danas konačno dokazao svima da je GOAT, iako je to bilo jasno i pre nepravednih diskvalifikacija sa dva grend slema.
    Neverovatna hrabrost je bila potrebna izdržati onakvu nepravdu za vreme plandemije.
    Tako mi je drago da je naš i da je danas neosporan GOAT.

  11. oni ne znaju da ja boemski trolujem haha

  12. JA O SRKIJU DA SE ZNA ISTINA KAKO JE NASTAO NOVAX

    https://youtu.be/4LstNkjU24o?si=8ZO_jnujAs6JPvoR&t=5148

    1:25.48

  13. Oo nisam siguran da onako zdusno i dalje navijam za novaxa

  14. Vrv su dobili karte po principu 'predstavnici sa balkana' loža. Slucajnost nista vise

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.