Ноло

  1. odakle si caro, jesi li iz nishe?

  2. Sta si ti snime mejmune imao onu defku koa te proslavila za parizer de te skodi vorsipovo de si se falio da kao znas kako sa definicijama neki mejmun operandi

  3. ne menjaj temu, govori odakle si da ti ne bih polupo tu pičketinu bugarsku.

  4. cari ova tema sluzi da nas podseti da lici na noleta obj true

    https://imgflip.com/i/7z3bx0

  5. Cara vidi noloa;

    He is literally me fr fr

  6. Skauz pred kamerama:

    - hm ovaj pa igrali smo dobro.. dali smo sve od sve ovajjj.. sta jos da kazem.. pa eto nekako.. kako da kazem..

    Cara pred kamerama:

    -U tim trenucima više ne osećate noge, ne osećate snagu, vrti ti se u glavi i nestaje ti tlo pod nogama... U tim trenucima sa svojom verom se nadaš da će doći do te božanske intervencije. Možda mi nećete verovati, ali mi se mnogo puta desilo da sam sebe iznenadio - kako je bilo moguće da izdržim takve napore. Ako veruješ da će ti Bog pomoći, u šta izuzetno verujem - Bog je prisutan u tim momentima kada igraš samo po intuiciji, prebacuješ lopticu 30 puta, igraš tako dug drugi set, više jasno ne vidiš lopticu…Teško je to opisati nekome ko ne vidi te situacije iz mog ugla, kada se dođe do tačke krajnje iscrpljenosti.

  7. nema nigde bukv obj true spika zonfa itd ovo izgovara fazon zapata kad se presaltuje na sa vranjanskog na beogradski

  8. kazem ja celtu, u ogromnoj vecini fudbaleri iq 12

  9. Bukv raspored iq fudbaleri<basketaneri<novax

  10. decko govori 5 jezika i dostojanstven je uprkos debilu od oca dok se fudbaleri muce sa srpskim

  11. мали кузмановић кад је дошо тое шоу био још он дечко није знао добро српски

  12. елем ноле је 1 на атп ранг лист ако је некоме промакло

  13. Srećan prvi nolo svima koji slave

  14. Ha ha odlicno polivanje po celtulima

  15. Хаха кмеее бустовани мејмун https://www.youtube.com/watch?v=DsXVYLVmOcY

  16. Auuu nadale pokloni se najvecem nisi ni cestitao us open sramoto.

  17. pa dobro, nije nista pogresno rekao. diskusija, kako sam ja cuo:

    - aj bre brate, pa ne mozes da budes frustriran sa 22 slema
    - more mogu. ustvari novak je i vise od mene, zato i ima vise. zovi ga frustracija ako oces.

    navuko ga novinar za rec jbg, al ne vidim neku veliku kolicinu bathurta u ovome, plus je mali isecak veceg razgovora.

    znam da vam se ne uklapa u pricu, al neutralno ovo vise lici na pricu kako cak i kad izosvajas sve tolko i dalje oces da budes prvi. sto jeste tako.

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.