Ноло

  1. Ne kazem za vucica nego za novaka, nije zarađivao pare da ga političari krezubi lupaju po ušima tek tako

  2. ma da al taj "monako" argument kao "bad boy" se uvek provlaci fazon da nas voli ostavio bi pare ovde a ne u pustom monaku

  3. Nolo ce donirati onih 200k od vučka, cara više nema gdje da uskladišti rispekt prema nolou

  4. Nolo respect overloaded

  5. Ma ja bih samo voleo onu nacionalnu penziju posle 40te godine, skroman sam dosta po tom pitanju

  6. meni je dosta i 500e mesečno podešeno na inflaciju eto

  7. Sa klixa ovo

    Đoković najuspješniji teniser u historiji, ali da je najveći Roger Federer zbog vrhunskih rezultata, ali i utjecaja koji je imao na teniski sport.

    fedex bog nole avax piramidas kmeeee

  8. хаахах УТИЦАЈА као да је он ринус михелс мрш

  9. а овај плидуов текст пази ово кое написо

    E. B.
    5 sati
    сви новинари у редакцији су вам клошари и све уреднице су вам клошарке коштате од 500 до 700 марака

  10. Sta je srpski pandan klixu i indexu.hr? Ali da je isto tako popularan i bez cenzure na komentarima? Postoji li tako jadan sajt nas?

  11. nema nista ni slicno ovde ili imas ova vucelina govna ili drugosrbijanske bulsitove

  12. ovo

    "Nije se vakcinisao protiv koronavirusa u jeku pandemije kada su ljekari preklinjali ljude da to učine. On tvrdi da nije antivakser, ali njegovo ponašanje nije bilo provaksersko. Činjenica je i da je promovisao kontroverzne bosanske 'piramide' koje imaju 'ljekovita' dejstva, promovisao je 'wellness eksperta' koji je tvrdio da mislima može vodu učiniti ljekovitom... On je genije na terenu, ali ja ne mogu zatvoriti oči na ono što radi van njega"

    W O K E
    O
    K
    E

  13. сацам гледо ово ђус и зорица какав лик али каква реторика брате мислим оно значи тебра као

  14. а да очекиво сам да ноло донира 200к у хуманитране који ће му

  15. , ali ja ne mogu zatvoriti oči na ono što radi van njega"

    о нее па ноло сигурно не спава ноћима када овако велики људи причају о њему тако

  16. ђус и зорица

    CUTI DOK TE KARAM lololo

  17. ovo kmecanje oko novaksa to je fazon gadjenje na ponasanje kao sve je u civotu radio pogresno i usiljeno a vidite federera kakav je to gospodin evo on je goat

    dijagnoza bukv

  18. Ako nista, bar mi drago da se ovaj “strucnjak” oglasio posle mene s priblizno istom pricom

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.