Ноло

  1. odlican vid goatkovica

  2. али као рептили тениски не дају да ноло буде гоат да сигурно ал јесу га мало саботирали

  3. GOAT priča u tenisu tiče se terena. Onoga šta se radi na terenu. Tu je on neprikosnoven i zbog toga je GOAT. Kraj. Ende.

    E sad, što se tiče njegovog ponašanja van terena, za to se može reći svašta, i dobro i loše. Kritičari se fokusiraju samo na ono loše (kojeg ima, nije da nema), i na osnovu toga mu pokušavaju osporiti GOAT status.

    Ali ti kritičari ignorišu ono dobro. GOAT status su Novaku donijeli rezultati. To je ono glavno i neosporivo. Ali ima i stvari mimo puke statistike koje taj status dodatno potvrđuju, a što kritičari ignorišu. Npr.

    - Lik je realno najelkoventniji i vjerovatno najveći mozak od ove trojice iz Big 3 ekipe. Priča strane jezike kao od šale i gdje god dođe nastoji se obratiti na jeziku te zemlje.

    - Odrastao je u zemlji koja je bila u debelom kurcu, preživio bombardovanje, samim tim je imao lošiju startnu poziciju od ove dvojice.

    - Pojavio se kao treći, kao izazivač, u vrijeme dominacije dvojice ekstremno jakih tenisera, Federera i Nadala. To je vrlo nezavidna startna pozicija, i ti iz takve pozicije kad kreneš, i uspiješ obojicu preteći po rezultatima, govori dosta o njemu, i povećava njegovo postignuće.

    - Zalagao se za dobrobit slabije plasiranih tenisera, borio se za njihova prava, njihove zarade, imao muda da se usprotivi ATP-u i da osnuje PTPA.

    - Autentičan lik, svoj ostao do kraja, ne usvaja nikakve agende apriori.

    - Psihički ostao jak, nakon mnogih teških epizoda.

    Vezano za vakcine, ne slažem se sa njegovim stavom, ali istovremeno smatram da su ga bukvalno natjerali da bude antivakser. Nije on kreno s tim da to propagira, nije on držao podkaste protiv vakcina, nije vodio kampanje... on je samo donio ličnu odluku za sebe. A onda pošto je bio pritisak da se svi vakcinišu, ta njegova lična odluka postala kamen spoticanja, dobila je publicitet, i on je na osnovu nje, postao heroj svih antivaksera. I to je sranje jbga.

    A ljudi zaboravljaju da su na onom Adria turniru, koji je on organizovao, bili punktovi za vakcinaciju, nuđene ljudima vakcine, mogli su birati koju da uzmu.

    Vezano za njegove stavove o alternativnoj medicini, vakcinama i sl. naravno da se ne slažem s njim, ali mislim da je tome dato malo previše publiciteta... To je sve trebalo ostati u domenu njegovog privatnog života.

  4. braćela slusaj ti ovog jovora pajz ovo:

    A ljudi zaboravljaju da su na onom Adria turniru, koji je on organizovao, bili punktovi za vakcinaciju, nuđene ljudima vakcine, mogli su birati koju da uzmu.

    jebote vacine dosle tek krajem te godine kakvo crno vakcinisanje na adria turu hahahahah

    sve sto se desilo je da su sejbali taj turnir jer su izmislili da onaj bugarin ima koronu i onda sve otkazali a djovaksa optuzili da siri bolest jer je organizovao da se igra kad je sve stajalo

    nerealno jbt

    A onda pošto je bio pritisak da se svi vakcinišu, ta njegova lična odluka postala kamen spoticanja, dobila je publicitet, i on je na osnovu nje, postao heroj svih antivaksera

    pa kad se nije vacinisao i kad je antivakser. otprl zajednicka kosntanta svih antivaksera mu dodje da se nisu vacinisali na koronu, sto mu negde dodje da si i ti antivakser a sad tu jedes govna.

    upamti jovore jednako smo avaxi ti ja i nole

  5. jebote vacine tek krajem te godine kakvo crno vakcinisanje na adria turu hahahahah

    Onda je na Serbia openu, permutovao sam. Znam da su na nekom turniru koji je on organizovao bili vakcinalni punktovi i da je to nuđeno ljudima.

  6. pa kad se nije vacinisao i kad je antivakser. otprl zajednicka kosntanta svih antivaksera mu dodje da se nisu vacinisali na kornu, sto mu negde dodje da si i ti antivakser a sad tu jedes govna.

    Kako me čovjek u sekundi provali! Svaka čast :D

  7. pa brate nisi se vaciniso nemas ti tu sta sad

  8. cak ide i u prilog tome da si placenik prijatelju moj, siris propagandu okolo a ne postujes je. Ko da ti veruje?

  9. To se zove udba agitator. Nikada nemaju doslednu priču, uvek se paradoksalni stavovi uvijaju u oblandu radi zaluđivanja naroda. Glownigger

  10. Haha. Ja se nisam vakcinisao jer sam preležao, a i bio sam potpao pod uticaj nekih antivakserskih priča u tom trenutku. Generalno sam malo sklon tripovima raznim i igranju na sigurno. Logičan kont, ako sam preležao već imam neki imunitet. Zašto dodatno čačkati mečku? Da nisam preležao, vjerovatno bi se vakcinisao.

    Sad prosto uviđam koliko su daleko otišle te antivakserske priče i koliko su štetne. Evo neki dan u Hrvatskoj ljudi neće da prime krv od vakcinisanih. Zamisli taj nivo priče.

    U Bosni, žestoka epidemija morbila jer roditelji neće djecu da vakcinišu.

    Aj za koronu razumijem tripove, i ja sam imao malo trip, jer prvo, nova je vakcina, drugo, metode kojima su pritiskali ljude su prilično orvelovske i ono što su Đokoviću uradili nije nikako u redu.

    Ali za morbile postoji vakcina odavno, bezbedna je, normalna vakcina je u pitanju, i ljudi opet neće. A morbile su vrlo zajebana bolest i mogu imati i dugoročne poslijedice.

  11. haha jovavure ne peri se preko djovaksa decko je bar organizovao vakcinalni punkt na nekom tamo turniru u jeku pandemije sta si ti radio osim sto si bezao od igle

    proradila sad naknadna vakserska pamet

  12. Ali za morbile postoji vakcina odavno, bezbedna je, normalna vakcina je u pitanju, i ljudi opet neće. A morbile su vrlo zajebana bolest i mogu imati i dugoročne poslijedic

    morbile ti se nekad tretirale kao decja bolest i bukv sto ranije prelezis svima bolje. danas imas poluvacinisane i vacinisane mejmune od 30 dina koji se inficiraju ovom zarazom, i da, dosta su tezi simptomi ovim matorima.

    posebno sto ti imunitet nije trajan od vace ne siri ovde propagande i poluistine podmiceni prijatelju

  13. Dogodine cara tvrdi da je besnilo smešna bolest preležo dvaput kao mali a nije se ni naljutio šta kurac pobesneo

  14. jasta je, paster slicna varianta ko i dzener, dzukela neopevana

  15. a ovo za morbile samo nadjes bilo kojeg old skul lekara rece ti istu pricu nema tu gram avaxesrtva

  16. Prelezo cara sve te boljke, covjek se zdravo hrani ne bi on tri kobaje i 4 jaja ni u tri dana unio a neki za dorucak boccc pa posle treba vakcina za ovo i ono

  17. iskr vise bi voleo da sam prelezo morbile nego ovako ko mejmun sto mogu da ih dobijem kad oces jer imam fake vacinalni imunitet i onda kmecim na neke roditelje sto nece vacinisu svoju decu govnima

    pametni ljudi jok ce zbog nekih vax slepaca izlazu svoju decu agensima tipa ziva aluminium u vacama

  18. siner fazon nije bio dopingovan ali

    Iako je prošao bez ozbiljnije kazne, Janiku će biti oduzeto 400 ATP bodova, a moraće i da vrati 300.000 evra, koje je osvojio u Indijan Velsu, turniru tokom kog je bio pozitivan na klostebol

  19. Kirgios dingospow

    Ridiculous - whether it was accidental or planned. You get tested twice with a banned (steroid) substance… you should be gone for 2 years. Your performance was enhanced. Massage cream…. Yeah nice

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.