Prijava

boh verujem da bi ti mogao nekako da pomognes rasnom, ili ps

ima me drug da idemo do rumunije negde pa do sofije reko jesi li normalan ocu boli me kurac,

haha

inače turizam je za stoku i kurtone. ja volim da odem u novi grad il mesto al ako nema legitiman povod, casus belli što se kaže, osećam se kao retard. znači fazon posao u nekom drugom gradu poseta prijatelju, devojci šta god nebitno skroz, samo da nije E IDEM OVAMO NA PUTOVANJE KAO TURISTA

ne bi govorio tako da imaš para moj gvozdene

nisam ja tolka sirotinja putovao sam dosta kao klinac i uvek sam patio u dubini duše

letovanja su jedna od gorih stvari na svetu

ne zna se koja je gora varijanta, ići sa 2 3 neka majmuna koji su ti "ortaci" jer ste zajedno išli u obrazovnu ustanovu i kao nisu lobanjetine prsle baš, pratite fudbal zajedno i to, ili sa nekom kurvom koju jebeš 7 meseci pa se volite

lol brt odes negde niko te ne zna bole te kurac organizovao rapsodi ti i 2 ortaka po 25 godina i osmo dva sve klinke se loze na tebe jer pusis i kupio si pivo sti normalan raj e

Daj rasnom ribu, i nahranićeš ga taj dan. Nauči ga da peca, i obilaziće dolinu reke Uvac sa ortakom tripovajući da je Ber Grils.

uplatis lepo more kakva kurac srbija

http://i.imgur.com/JcTiV2t.jpg

http://i.imgur.com/cRntALw.jpg

nema ovo u sopocanima ustvari mozda ima ali se placa vazda odes vamo od 10 dana jebaces makar 1 da si ne znam kakav debil a jesi debil realno lolo

Ovaj Gvozden je surovo realan i sve vise vidim da mi se poklapaju stavovi sa njegovim. Plasim se :(

A još ima i pečat papete, pa ovo je savršeno!

Bas na mestu komentar Dio...

Što bi putovao po Srbiji, uzmite gudre za 500 evra i putujte gde hoćete

Ahhahahah jebem vas u usta.

šta zaobići u srbiji - podgoričane. jebem ih usta.

Баш сте дерани. То се накупи лове па одеш негде изнајмиш стан на месец два и јебеш шта стигнеш.

расни препоручио би ти да узмеш за те паре један добри диџеј контолер. Од остатка пара улети у бизнис са приивачима, стигао је стон ајланд у србију сада се проширило тржиште

А ја бих теби препоручио да баталиш. Много си јадан са тим таквим. Јебати нећеш. Није ми стало да те проваљујем јер ми је апсолутно равно али жене ће да те намиришу ниси свестан колико и како. Остаћеш сув и зато немој да ме нервираш