Prijava

E znao sam da zato Liverpul nije uzeo titulu 30 godina, namešta se stalno, čak su namazali Džerardu kopačke na poluvremenu nečim za klizanje mamu im jebem

Ne trebaju nam kupljene titule !

Manćini je posle Murinja najveća prevara od trenera.

samo dokaza da nije 83ca i da se ne cekaju ni treneri ni igraci.koliko je puta bilo da igrac bude dobar par sezona,jebe kevu,pa jednu polusezonu sjebe,pa ga oteraju.tako to ide.
trebali su ga ostaviti do kraja sezone,ne bi ispao.kao i sto verovatno nece ispasti ni sa novim trenerom.tako da isti im kurac.

Da je slobodan, doveli bi Beniteza 100%. Ali kontam da će uzeti Manćinija ili De Bura.

Lik sa Njukaslom koji je imao ekipu za gornji deo tabele ispadne iz lige i još mu daju dalje ugovor....

Izgubi, da izjavu kako je razocaran sto nije pobedio i sto im je izmakla titula, i uvece u klabing i jebanje Soraje i Mimi Oro.

Ferguson je bio bog ali je sujetno govno koje je razbucalo junajted pred odlazak da bude siguran da niko nece uzeti titulu 5god da bi on izgledao kao jos veci trener

Inace je bio cale, on ubedi jebenog kerika i flecera da su naj veznjaci na svetu i sa njima uzima titule lol gerija nevila drzo dok nije lipso samo mu kaze matori mozes ti to samo peglaj neobjasnjivo

čak su namazali Džerardu kopačke na poluvremenu nečim za klizanje mamu im jebem

hahahhaha sve ti je oprošteno

Pa da nije proklizao sudili bi penal protiv njih iki neki nepostojeci crveni i pozz

Šekspir preporodio tim!!!

U zivotu me liverpul nije ispoštovao na kladzi i u skladu sa tim odigram da daju dva gola a ne pobedi i jos samo to cekam al kurcina.

dobra tekma bila.lester igrao jednostavno i dobio.bice nesto od onog ndidija.i morgan odlicno odigrao.super gol drinkvotera.ne znam dali ih je usralo da odigraju dobro ili ih je razdrmalo to sto im se promenio trener,al da ovako igraju stalno,bili bi u vrhu.

treba mi jedan strucnjak za EPL da mi se javi u inbox al bas dobro da zna

dajte mi iz svake grupe po jednog igraca za koga mislite da ce da odigra bas super sutra znaci najboljeg iz SVAKE ZADATE grupe datih igraca..ima 8 grupa
http://i.imgur.com/aD4klrW.png

Lukaku
Sigurdjson
Caroll
Deeney
Francis
Coleman
Williams
Defoe

Vecinu imam na fantaziju a ja jebem fantazi bas pa eto

Pogodite ko dogodine nece igrati u LS :D

Meni su ovi Nevil i Karager ko Tom i Džeri. Ovamo rivali ovo ono a ovamo drže sliku jedan drugog u novčanicima.

to sto su rivali na terenu ne znaci da treba da se kolju van njega.u reprezentaciji se druzili,pili,jebali,stavec...