Prijava

Liga pocinje u petak, pa ko hoce da se zajebava s ovim, imaju i nagrade nekakve

http://fantasy.aba-liga.com/

ko hoce u privatnu ligu nek se javi

IN кад се рег и направим

Cijene igraca djeluju koliko toliko korektne, sedmicna nagrada lopta i ulaznice za koji zelis tim za sledece dve tekme

Можда и ја будем саставио тим, мада појма немам ко је од играча у којој екипи и какав статус има.

Ja cu takodje vrv sastaviti neki tim al cu piciti sa njim do kraja sezone, sanse nema da pratim neke mulaomerovice iz zrinjskog kakva im je statistika

Ma daj bre aba liga, to je liga koju do kraja prate samo cedevita, zvezda, stevan i mlatoni xd

Tako je i prošle godine bilo pa se svelo na dva-tri aktivna igrača

Mada sam iskreno pomislio da igram jer ne znam u kojoj meri će usrati EL fantazi, a s druge strane što kaže ps, mulaomerovići, đoko šalići i žige dimeci, pa šta mi to treba u životu.

I ni ove godine nemam gde da pratim aba ligu, tako da sumnjam baš

Mada sve to što ima malu konkurenciju i kakve takve nagrade je primamljivo, šta znam

Napraviću tim verovatno, da pokušam u prva 3-4 kola da uzmem loptu. Ne verujem da ću izgurati celu sezonu.

Koje su nagrade? Jel ima neka ono bas solidno dobra pa da napravimo jedan tim u kojima ce trust mozgova najboljih fantazera da odere sve? Coa stop, somi stop

ps nagrade su ti
Po rundama: Basketaska lopta i dve karte za jednu tekmu u dva sledeca kola

Pobednik sezone: Bice gost ABA lige na polufinalu ili finalu (Ukljuceno nocenje u hotelu i karte za tekmu) dobice neki trofej i paket ABA sponzora

2. i 3. mesto za sezonu dobijaju trofej i paket sponzora

4. i 5. mesto dobijaju paket sponzora

Bice gost kod Tegija loolo

Ovo s loptom kao nedeljnom mi je gotivno, a ova glavna nagrada je sranje. Jedan meč i jedno noćenje, jadno deluje

Realno lopta je najjaca nagrada
Ovo neki trofeji i ostalo sranje obicno

мрзи ме да се региструјем иначе бих и у овоме био први

A ko su sponzori koji moj haha

Hmmmm ajmo se borit za loptu pitacu jel moze sa autogramom borisa bakica ili marinovica simbola aba lige ako osvojim

Kia, peak i spalding.
Kontam da dobijes jelkicu za kola, dres i carape

Spalding opet lopta cenim haha

Pa da, pise tamo
Nego engleski bem ih usta