Prijava

Ja uzo i 10 kesica na šifre one al mi ne daju govna da otvorim do sutra. Hoće stvarno moći da se igra par nepar?

FAĐO
Hoće stvarno moći da se igra par nepar?

Ne moze jbg ali imas celendze tamo.

sta vam je bre sta skupljate slicice jeste normalni vi

Ја сам задњи пут имао тај албум са фудаблерима 2010 и немам ниједне сличице у њему.

Одлична тема, упис, скупио сам већ један овај дигитални пре пар година.

Ја сам шкрт за меморију, тако да не вјерујем да ћу инсталирати хаха.

Ма ја преко компа фурам сада, јебено имам и онај албум из 2016е, само биле скупе сличице па нисам ни куповао превише.

Једини албум који сам скоро попунио, био неки домаћи, нешто типа Лига Шампиона 2008/09 сезона. После тога нисам много ни сакупљао.

Ја имам Звездин који је пре пар година био популаран, нисам попунио до краја, али сам бар 70 80 посто испунио.

@Zapata

Nikad nije bilo 6 slicica u kesici.

Za proslo SP je kesica bila 60 dinara. Skupo je ovo sad bas mnogo jbg

А и тог сјећам. Прије у сладоледима биле сличице Партизана и Звезде ( у сваком по 2 ). Имао сам скоро све, али никад нисам имао албум. Било то лета Господњег када је још Жигић за Звезду играо.

Али те Панини само један имам и то непопуњен.

ЕДИТ: Панини албуме.

Zadnji panini skupljao 2000 za evropsko...
Skino ovo govno...bas da vidim na sta lici...treba uvseti cijela pola, slika bijela, blize dalje u aplikaciju...ili bar da se napravi neka grupa/klan vukajlija...tako nesto...

Безвезе заузима меморију, али ајд и ја ћу сутра да скинем.

pravim grupu sad cu da vam bacim id i pw

ID: 51953
pw: vuka123

Видех Шомијево обавештење да се добија албум у новинама неким узимам ал не попуњавам.

па само ако си се логово преко фба укуцај тамо у мај тим ид и пв